Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig normális,...

Hány éves korig normális, hogy egy fiú gyerek harisnyában és rajta rövidnadrágban van otthon?

Figyelt kérdés
Oviban szoktak a kicsik így lenni.
2013. jan. 1. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére nálunk nincsenek így a fiúk, és az én fiam se járt így sose. (most 5 éves) Nekem ugyanis nagyon nem tetszik. Sima harisnyában a kicsi fiam még szokott néha jönni menni itthon, de ő még csak 17 hónapos.
2013. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem iskola kezdésig, azaz olyan 6-7 éves korig elmegy. Bölcsiben és oviban is öltöznek így a gyerekek, nemcsak a fiúk, hanem a lányok is. Ott azért praktikus, mert ha mennek ki az udvarra, akkor könnyebb a harisnyára ráadni a kinti overállt, nem kell annyit öltöztetni. Otthon akkor lehet hasznos, ha a gyerek szereti levenni a zokniját. Hűvösebb időben meg úgy általában a hideg kövön nem olyan jó, ha meztláb rohangál.
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő azt normálisnak érzi.
2013. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tetszik ez a szerkó,de muszáj így öltöztetnem a fiamat az oviban.3,5 éves lesz egyébként.itthon soha nem öltöztetem így,melegítőben és zokniban van

az oviban azért kell így,mert ha viszik ki őket az udvarra,nincs arra kapacitás,hogy levegyék a melegítőt és harisnyát adjanak rá,viszont bent nagyon meleg van,és a harisnya melegítővel sok lenne,megsülne.így marad a harisnya rövidnacival

remélem még középsó csoportban is hajlandó lesz így felvenni,és nem kell azon izgulnom,hogy megfázik az udvaron harisnya nélkül

2013. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban van otthon mindenki, amiben akar. Óvodában meg nem tökmindegy? Ovis. A cél az, hogy ne fázzon meg. 18 évesen meg ha így akar majd öltözni otthon, tegye, szíve joga. Szerintem teljesen mindegy.
2013. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem adnék ilyet a fiamra. Eleve a harisnyát is utálom, csak ha hideg van és kimegyünk adom rá, de ha vendéségbe megyünk amint bementünk veszem le róla a harisnyát.
2013. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!