Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Igaz, hogy Magyaroszágon a...

Igaz, hogy Magyaroszágon a 2000-es években sok olyan gyerek is évvesztes volt, akinél indokolatlan volt?

Figyelt kérdés
febr. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz
febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
88-ban kezdtem a sulit, öcsém 99-ben, egyikünknél sem volt indokolt, csak anyukám kérte az óvónőktől, és május-júniusban születtünk. Hozzátenném, hátrányunk sem származott belőle.
febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 2008-ban kezdtem a sulit, februári vagyok, nehéz eldöntenem, hogy indokolt volt-e, maxi csoportban sem unatkoztam, elsőben sem, kitűnő voltam elsőben.
febr. 18. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A férjem lánya júliusban töltötte a 7-et, és csak utána szeptemberben ment iskolába. Teljesen indokolatlan volt, mivel fejlett, okos lány volt, csak az anyja tartotta vissza, hogy még élvezze 1 évig az ovit. Mondjuk ez már 2010 után volt.
febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most sokkal többen évvesztesek indokolatlanul, mint a 2000-es évek elején.


Attól hogy beletettek egy plusz adminisztrációs kört mindenkinek engedélyezik aki kéri és ez egy öngerjesztő dolog hiszen ha már a februában született Pistike is évvesztes akkor a júniusban született Marika anyukája attól fél, hogy szegény Marikának milyen rossz lesz 6 évesen 8 évesekkel egy osztályba járni, Marika hiába egeszséges, iskola érett az anyukája akkor is kérni fogja hogy had maradjon még 1 évet.

febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valamiért nagy divat volt akkoriban,hogy a szülők kérésére csúszott egy évet a gyerek.
febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!