Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovikezdés előtt kijönnek az...

Ovikezdés előtt kijönnek az óvónők házhoz?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömhöz kimentek, nem tudom mindenhol így van-e.

Ilyenkor mit néznek? Gyerekkel beszélgetnek, vagy mi szokott lenni?



máj. 20. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Se a bölcsiből se az oviból nem jöttek ki sosem de sok helyen ki szoktak menni. Helyi csoportokban érdeklődj
máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen,és igen.Beszélgetnek,ismerkednek a gyerekkel is,veletek is.Kérdeznek párat tesókról, szokásokról,pl mivel lehet megnyugtatni ha sír,stb.Nálunk adtak kitölteni való papírokat is, meg NT pl van-e allergiája,kit értesítsenek először (apát,anyát,mamát)ha menni kell érte mert pl beteg lesz,vagy hogy helyileg hol dolgoztok,kb mennyi idő alatt értek oda érte baj esetén.Nálunk megbeszéltük hogy mit kell beszerezni,hogy mi lesz a jele.
máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiből, oviból is eljöttek hozzánk, nekem adtak pár papírt, de inkább a gyerekekkel ismerkedtek. Meséltek az oviról/bölcsiről, mit hogyan fogunk csinálni (pl beszoktatás) ilyesmi volt. Gondolom azt is megnézték, milyen körülmények között élünk, de ilyesmit nem tettek szóvá. Barátnőmnek viszont igen, nekik beszóltak, hogy "hogy lehet itt elférni" "meg itt vannak 4-en, ekkora szobában?", akkor építkeztek és csak egy szoba-konyha-fürdő volt használatban.
máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk nem jött senki, szeptemberben kezdte az ovit
máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jött sehonnan senki.
máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem szokás máskor sem
máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsinél volt úgy, hogy kijönnek, aztàn mégis lemondták.

Ovinál fel se merült.

máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt róla szó, de végül nem jöttek. Én se erőltettem...
máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk jöttek. Igazából pár papírt töltöttek ki, mint "környezettanulmány", de leginkább olyanok voltak benne, hogy van-e testvére, kikkel élünk együtt (van akivel ugye ott a nagyi stb) milyen nevelési elveket vallunk, hogyan szoktuk megnyugtatni, van-e valami allergiája stb. A szobába sem mentek volna be, ha a lányom nem "rángatja" be a szobájába, hogy megmutassa az új ágyát, mert elötte pár nappal kapta meg 😂 (azt a boltostól kezdve mindenkinek elmondta, hogy neki csúszdás ágya van, mert már ovis nagylány). A nappaliban leültünk a papírokat átbeszélni, hogyan lesz a beszoktatás stb. Meg vele beszélgettek kicsit, várja-e az ovit meg hasonlók. Még a szobába rángatós közjátékkal sem voltak itt többet 10-15 percnél.
máj. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Helyi oviban nem jöttek ki.

Viszont szeptemberbe kezdte egy másik oviba a nagy a középsőt, a kicsi a bölcsit.

Mind a 2 helyről kijöttek.

Nekem hoztak pár papírt, leültek a nappaliban kb 2 percre, megnézték a gyerek(ek)et és ennyi. Nem volt több 5percnél az egész.

máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!