Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fiúknak óvodába ballagásra...

Fiúknak óvodába ballagásra szokás ballagási csokrot csináltatni?

Figyelt kérdés
Fiam ballag majd, de nem tudom ilyenkor mit szokás adni?
máj. 24. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szoktak olyan csokrot is készíteni, aminek a közepébe játék vagy valami kis tanszer van. Nagyon jópofák tudnak lenni.
máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meskán vannak ilyen ovis csokrok, de ha van kézügyességed, te is el tudod készíteni. Írd be a keresőbe, hogy "ovis ballagási csokor" egy csomó ötletet találsz.
máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fiunk is idén ballag.


[link]


Hasonló csokrot kap

máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Mióta lett szokás a csokor ovis ballagásra? Az tény, hogy a családban már régen nem volt (utoljára a 2000-es évek elején), de az biztos, hogy egy fagyizáson kívül nem volt nagyobb fenék kerítve a dolognak. Na jó, sima fagyi helyett lehet kehely volt, de ennyi.

Őszintén érdekelne, hogy kb. mikor lett az ovis ballagás akkora esemény, mint a középiskolai?

máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kap egy kis csokrot, nem akkora felhajtás mint a középiskolai, legalábbis nálunk. Középiskolai ballagáson ott a tágabb család is (nagyszülők, unokatesók), közös ebéd, beszélgetés és pénzt szoktunk adni. Az oviban ált. csak a szülők szoktak ott lenni, kapnak a gyerekek csokrot vagy egy kisebb jelképes ajándékot, aztán hazamennek és kb. ennyi. Miért baj ez?
máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Nalunk pl annyival lesz extrább, hogy ballag, hogy míg a sima évzárón csak anya/apa volt ott eddig, úgy most a ballagáson a mama is ott lesz. Kap 2db ilyesmi csokrot. Majd bográcsozunk otthon egy jót, amit amugy is 2 hetente teszünk nyáron.


Nem értem, ezzel mi a probléma.


Vagy álljon ott egyedül csokor nélkül, mert "ez régen nem volt szokás"?!

máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, nem azért kérdeztem! Miért fájna nekem, ha a ti ovitokban ez a szokás? Csak rácsodálkoztam, hogy mióta van ez így, ennyi.

Nagyot változott ezek szerint a világ, és mivel nincs az ismeretségi körben éppen ekkora gyerek, lemaradtam róla! Megesik. Nem kell a torkomnak ugrani miatta.

máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem változott nagyot a világ.

Én 30 vagyok. Már az én ovis ballagásomon is kaptuk a rokonoktól a csokrot.

Nekem is lett családi buli tartva ovis ballagás után.

Pedig nem most volt.


25 és 20 évesek a tesóim, nekik is ugyan így.

máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csináltatok neki, már megvettem a rávalót. 15centis csokor lesz.
máj. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!