Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A prostik miért szeretnek...

A prostik miért szeretnek tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
Rosszlányokon a hirdetők kb 2/3-ának van tetoválása.

2020. jan. 21. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem a prostik, az egyszerű emberek szeretnek tetoválást csináltatni, mert az most divat. A prostik többsége meg elég egyszerű.
2020. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek nagy részének van tetoválása. Lapozzunk.
2020. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Több osztálytársamnak is van, egyik se cigány vagy prosti. Nem is értem a kérdést, nem ezen múlik, hogy valakinek van vagy nincs tetoválása.

19/L

2020. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálunk egyetemen senkinek nincs.
2020. jan. 21. 19:22
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Prolik,munkakerülők.
2020. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Mert konzervativ az egyetemed, kockanevelde.
2020. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, én jártam egyetemre. :) És tudom, hogy egy egyetemre még ha csak egy kart is nézünk, rengeteg hallgató jár, szóval kizárt, hogy mindet ismered, és az is kizárt, hogy mindegyiket láttad már meztelenül. Akkor meg hogy mondhatsz ilyet?
2020. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert te csak cigókon meg k_urvákon láttál ilyet, nem jelenti azt, hogy csak ők csináltatnak.
2020. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is van tetoválásom jól látható helyen.


Akkor most cigány prostituált vagyok?


A szüleim nagyon meglepődnek majd amikor elmondom nekik, mert eddig (ahogy mindenki) úgy tudták hogy fehér a bőrőm és mérnökinformatikus vagyok.

2020. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez érdekes kérdés.


Átlag egyetemista körben, bár ez méretfüggő is... de kb 10%-20% ha van látható tetoválása.


Egyébként én nagyon kedvelem az igényes, kisméretű, alig észrevehető tetkókat. Pl egy páfránylevél egy lány alkarján.


Ellenben a prostiknál ez amolyan "börtönszokás". Nagyméretű, ízléstelen és valóban proli tetoválásokat csináltatnak.


Ez az ostoba szolis cicababákra és a roma prostirétegre kifejezetten jellemző. Szubkultúra hatás... mint a börtönlakóknál.

2020. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!