Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai szülői értekezlet...

Óvodai szülői értekezlet idejére nem tudom elhelyezni a gyerekemet, mit szólnak, ha elviszem magammal?

Figyelt kérdés
Az értesitőn az áll,hogy a gyereket ne vigyék a szülők,de nem tudom senkire hagyni,mi lesz,ha elviszem? Valaki volt már igy?
2013. máj. 26. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

7: "Bocs, hogy itt kérdezem de ilyenkor megmondák pl., hogy miket kell majd vinni, ágynemű mérete, ovis jel stb...? Mindent megtudunk?"


Igen, azt, hogy mi kell, hány darab és milyen méretben, mit adnak, érkezés-távozás-öltözködés-óvodai élettel kapcsolatos dolgokat, programokat, foglalkozásokat, befizetések rendjét, stb. Főleg az első szülői nagyon hasznos és jobb, ha anyuka nyugodtan tud jegyzetelni, kérdezni.


Későbbi szülőiken már a lényeg, hogy mit kell vinni, mikorra és mennyit kell fizetni, de én azért is szerettem eljárni, mert a szülőkkel lehetett pletyizni és sokszor a szülői utáni csoportokba verődés alatt is sok hasznos információt lehetett hallani. Na meg ismerkedésnek is jó, főleg ha kiderül, hogy ki az az egyedülálló anyuka, akivel szövetkezni lehet, hogy felváltva hozzák el egymás gyerekét, stb.

2013. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem lehet vinni a gyereket szülőire, oda is írják a papírra, hogy kérjük a gyermekük felügyeletéről gondoskodni. Ha úgy alakul, hogy nem tudom kire bízni, akkor nem megyek a szülőire, ez van. A fontos dolgokat utána úgyis kiírják a faliújságra, tehát nem maradok le semmiről.
2013. máj. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk is ki van írva, hogy a gyerkőcök ne legyenek ott. Mégis mindig van 1-2 gyerek, mert nincs kire hagyni őket.

Soha nem volt még abból probléma, hogy ott vannak a szobában, anyuka körül rajzolnak, csendben játszanak!

2013. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk nem irták, hogy nem lehet vinni. Én vittem magammal. Amég az igazgató beszélt, elég nyugodt volt. Néha beszélt, kérdezett, aminek az ovonénik nagyon örültek, majd meg zabálták a fiam. Aztán elmentünk a csoportba, ott meg kapott terepszönyeget, meg autókat, hogy tudjon játszani addig. Szerintem ilyen egy normális ovi.


Egyébként "kedves" 5!

Miért olyan hihetetlen, hogy nem tudja senkire bizni a gyereket. Nálam is sokszor van, hogy nincs senki, aki vigyázni tudna rá. Egyedül nevelem. Sok helyre cipelnem kell magammal.

2013. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk volt már olyan, aki hozta a gyerekét szülőire, és nem volt gond. Addig színezett, vagy keresett valami csendesebb játékot, és el volt a szőnyegen. Igaz, ő nyugodtabb alkat volt. Te tudod, hogy a gyerkőcöd hogyan bír ki 1 órát. Ha rajzol, könyvet nézeget, akkor nincs gond. Ha kiabál, szaladgál, akkor inkább ne vidd és ne menj te se!
2013. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lettem lepontozva? Itt már válaszolni sem lehet?

Nem én vittem a gyerekemet, hanem más anyukák, vagy apukák, mert nem tudták a gyerek felügyeletét megoldani. Soha nem problémázott ezen senki, sem az óvónők, sem pedig a többi szülő!

2013. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. A vége az lett,hogy nem vittem, de volt egy szülő,akivel ott volt a gyerek. 2 óra hosszáig tartott,emiatt tényleg nem jó a gyereknek ott lenni. És elmondtak mindent, mit kell majd venni,bevinni,ovis jel,napirend stb..
2013. jún. 29. 15:54
 19/19 A kérdező kommentje:
És én is egyedül nevelem, 1 nagyszülője van, anyukám,aki sajnos kórházban volt akkor. Nem mindenki van tele rokonokkal,hogy bármikor rá tudja hagyni a gyereket valakire.
2013. jún. 29. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!