Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Pécsen van még óvoda ahol...

Pécsen van még óvoda ahol nincs teltház? Melyiket érdemes megnézni? 2013 márciustól mennék?

Figyelt kérdés
Szóba sem álltak velünk ahol nem vegyes csoport van mert márciusi. A vegyes csoportosba azt mondták érdeklődjünk februárban, de én azért biztosabbat szeretnék. Nem baj, ha nem pont mellettünk van.

2013. jún. 5. 20:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
kicsit lekéstél Június van de nem érdekes
2013. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az,hogy április elején szokott lenni a beiratkozás és arról lekéstél.Most már csak a jegyzőhöz mehetsz könyörögni szerintem.
2013. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, már június van. Az én fiam áprilisban volt 3 éves, most áprilisban kellett beiratni, a körzeti ovi fel is vette, de csak szeptemberben kezdhet.

Amúgy mi a gond a vegyes csoporttal? Én csak jót hallottam róla. Barátnőm lánya is vegyes csoportba járt és nagyon sokat tanult a nagyobbaktól, sőt, bekapcsolódott a nagyoknak tartott foglalkozásokba is.

2013. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 2014 márciusban tölti a 3évet akkor is be kell /kellett volna/ íratnod idén májusban, mert 2,5évtől fel kell venni az oviba, ha szoba és ágy tiszta de ha Te csak márciustól akarod vinni akkor is be kell íratni és akkor csatlakozik a többiekhez.
2013. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy senki nem értette a kérdést. Elmentem, beiratkozni, nem vették fel. A többi oviba azt mondták, meg sem próbáljam mert CSAK A FEBRUÁR 28-IG, születetteket vehetik fel, kormány rendelet.

Minek kérdeztem meg úgysem tudjátok, csak bíztam benne, hogy mégis. Nem vagyok annyira elmaradva, h ne tudjam mikor van beírtas, de azt mondták január-február környékén menjek újra van e hely. Bár biztos engem néztek hülyének, de mindegy.

2013. jún. 6. 19:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem átvertek az óvodában, ezzel a szöveggel ráztak le. Idén tavasszal azokat a gyerekeket kellett felvenni, akik augusztus 31-ig betöltik a 3. évüket. Nincs olyan, hogy csak a február 28-ig 3. évüket gyerekeket vesznek fel, nincs ilyen jogszabály. Keress utána, semmit se fogsz találni, lerázó szöveg volt. Gondolom helyhiány miatt utasítottak vissza, vagy mert kistesóval gyeden vagy, ez lehet még ok. Mondom, az én fiam áprilisi és felvették, az unokatesóm lánya meg augusztusban lesz 3 éves és őt is felvették, pedig nálunk is nagyon nehéz oviba bejutni, Székesfehérváron.
2013. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon visszautasítóak. Olvastam, h jövő szeptember 1-től lesz kötelező az óvoda. Még körül nézek aztán lehet csak jövőre megyünk.
2013. jún. 7. 13:49
 8/12 A kérdező kommentje:
De mi nem idén töltjük a 3-at, jövő márciusban.
2013. jún. 7. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy nem vették fel, igazából még be se kellett volna íratni. Én a 2010-es születésű fiamat idén irattam be az oviba.
2013. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Anyósom óvónő.Megkérdeztem a helyzeted.Röviden a válasza(a stílusától én is ki vagyok,de ilyenek az óvónők,mint a kiskirályok.):Év közben nincs felvétel.Esetleg félévkor,ha üresedés van.Kérdeztem mi van májustól,amikor elfogy a szabi.Válasz:Mindenki oldja meg ahogy tudja.Nagyszülő,ismerős.Ha nagy a baj,akkor próbálkozzon a jegyzőnél,de nem sok esélyed van,mert tömve vannak az óvodák.2,5évtől pedig nem vehetnek föl senkit,mert arra nem jár fejkóta.Bölcsibe kellett volna íratnod.A barátnő kislánya tavaly decemberben töltötte a 3-at és tavaly szeptember óta jár bölcsibe,mert nem vették föl az óvodába.
2013. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!