Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Pécsen van még óvoda ahol...

Pécsen van még óvoda ahol nincs teltház? Melyiket érdemes megnézni? 2013 márciustól mennék?

Figyelt kérdés
Szóba sem álltak velünk ahol nem vegyes csoport van mert márciusi. A vegyes csoportosba azt mondták érdeklődjünk februárban, de én azért biztosabbat szeretnék. Nem baj, ha nem pont mellettünk van.

2013. jún. 5. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A Pákolitz István utcai oviba szerintem felvennék. Az én fiamat is felakarták venni 2,5 évesen, év közben Gondolom azért, mert kevés a gyerek. Csak mi másik ovi mellett döntöttünk. Vagy esetleg a Zsolnay ovi, na oda is be akarták rakni a fiam, mert ott volt még hely.

2013. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10.válaszoló. 11. Köszönöm, de ebbe az oviba nem iratkoznék, inkább itthon maradok vele, majd megoldjuk.
2013. jún. 11. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!