Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az első szülői értekezleten...

Az első szülői értekezleten miről lesz szó az oviban?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy lányomat felvették az oviba ahová jelentkeztünk. Jövőhéten lesz az első szülői. Ott miről lesz szó? Ha a munkámat nem tudom átszervezni vajon van mód arra, hogy külön személyesen megbeszéljem az óvoda vezetőjével a részleteket?
2013. jún. 8. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Óvodája válogatja, gondolom én. Nálunk anno az óvónők bemutatkoztak, elmondták mit hol végeztek, aztán a beszoktatásról volt szó, az egész évi programról. Az óvoda házirendjéről, a helyi szokásokról, mit kell tenni betegség esetén, mi az amit elvárnak, ilyesmik.

Meg mi ekkor választottunk jelet a gyereknek és a szülői munkaközösség tagjait is.

Egész biztosan lesz lehetőség megbeszélni az óvónőkkel máskor is, ha nem tudsz elmenni ezeket a dolgokat, de azért az elsőre illik elmenni legalább, nálunk általában du 5 felé voltak szülőik, addigra oda lehetett azért érni

2013. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igyekszem odaérni de pont azon a napon délutános vagyok és 3 napom van elintézni ezt. Péntek délután kaptuk megaz értesítést. Mivel rendelésen dolgozunk nagyon nem is lehet tologatni a munkarendemen.
2013. jún. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!