Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodába szoktatás első napján...

Óvodába szoktatás első napján se lehet bemenni a csoportszobába a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első szülői és azt mondta az óvónő,hogy nem lehet bemenni a szülőknek. Ez igy jó? Nálatok hogy volt?
2013. jún. 6. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehetett bemenni, a legelső nap úgy nézett ki, hogy ott kellett hagynom egy órára, egyedül. 2. nap két órára, stb. De bent nem lehettem vele 1x sem.
2013. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk be lehetett,szülőknek volt a sarokban szék,ültünk ott,olvasgattunk,gyerekek játszottak.Két hétig lehettt benn lenni akármennyit,a javasolt az volt,hogy első nap eész délelőtt,aztán fél órára,majd órára el,utána már többet nem ott ,majd semennyit.

Az én gyerekemnek kellett pár nap,mig megszokta az új gyerekeket,jobb volt,hogy közben látott engem,akkor jobban barátkozik.

2013. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez óvodafüggő, mindenhol más a szokás. Nálunk 3 napig lehetett délelőtt bentmaradni, 4. nap 1 órára otthagyni, 5. nap ebédig otthagyni, utána már teljes nap.
2013. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindenhol más
2013. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!