Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi van akkor, ha az első...

Mi van akkor, ha az első óvodai szülőire nem tudok elmenni, mert nem leszünk itthon?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt? Elment valaki a családból vagy bementetek más időben, előzetes egyeztetés után?
2013. jún. 3. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam tavaly októberben az első szülői értekezleten, mert a lányom épp beteg volt, és nem tudtam kire hagyni, még egy órácskára sem. És senki más nem ment el helyettem. Nálunk az volt, hogy amikor már meggyógyult a lányom, és mentem érte délután, az óvónéni nagyvonalakban elmondta, hogy miről volt szó. Ennyi volt.
2013. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm volt így és mikor kiderült, hogy melyik csoportba kerül öcsi bement megismerkedni az ovónőkkel és jelezte, hogy én fogok menni helyette szülőire. Semmi gond nem volt belőle.
2013. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
100%
Nálunk a beiratkozás feltétele a megjelenés.De szerintem bárki a családból mehet vagy ha telefonon előre egyeztetsz erről a vezetővel akkor nem lehet gond.
2013. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).


A beíratkozáson már túl vagyunk, az eredményre várunk, hogy hova vették fel.

2013. jún. 3. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tragédia. Ha ismersz már ott anyukát, akkor meg is kérheted, hogy számoljon be, de beszélhetsz az oviban is az óvónőkkel, hogy a legfontosabbakat foglalják össze.

De nagymama, aranyos szomszédnéni vagy 16+ éves unokahugica is mehet, ha rendesen jegyzetel.

2013. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is, ment a zöld mancs :-).
2013. jún. 3. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az ovit,és egyeztess időpontot,amikor bemennél beszélgetni.:)
2013. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!