Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz ha elviszem az ovis...

Gáz ha elviszem az ovis szülői értekezletre a gyereket magammal?

Figyelt kérdés
Első szülői lesz, szeptembertől megy oviba, és nem nagyon tudom hová tenni a szülői ideje alatt.
2011. máj. 29. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz majd rendesen figyelni az óvónénikre, max. ha addig elszöszmötöl valamivel. Kérdezd meg az ovit, hogy lesz-e ott valamelyik óvónéni, aki addig le tudná foglalni.
2011. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM GÁZ,NÁLUNK is volt,hogy hozta magával az anyuka..talán megmarad,mert a végefelé már nyűgiznek..
2011. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ha semmiképp nem tudod megoldani, akkor vidd.

De eddig ahány szülői értekezleten volt 1-2 gyerkőc, az egy kicsit zavaró volt. Nekünk még kevésbé, de az anyukának nagyon. Mert az óvónő épp sorolja, hogy ezt meg azt kérjük, a kicsi közbeszól, hogy anya szomjas vagyok, anyuka odafigyel, és máris két mondatról lemarad. Akkor kérdezi a mellette ülőt, de közben már megint elhangzik az, hogy milyen külön programok vannak, anyuka leírja, mire megint jön a gyerek, hogy anya, kitört a ceruzám hegye, stb. Meg ott a játékok, de neki 1 órát csendben, egyedül, másokat nem zavarva kéne játszania, ez nem megy...

Szóval NEKED lesz kényelmetlen és zavaró, ezért ha tudod, inkább valahogy szervezd meg a gyerekfelügyeletet....

A másik, hogy nálunk mindig volt utána kis csevej, dumálgatás a szülőkkel, ha ott a gyerkőcöd, akkor ez zavaró.

2011. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam már olyan szülőin, ahol volt gyerkőc (nem az enyém). A többieket nem zavarta, anyukát valamennyire biztos, de gondolom oka volt, hogy hozta magával. Szóval szerintem nem gáz, ha 1-2 gyerek ott van végső esetben.
2011. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kifejezetten kérték, hogy a gyerek NE menjen a szülői értekezletre (szintén első szülői). Azt írták az értesítő levélben, ha valaki nem tudja megoldani a felügyeletet, szóljon az ovinak, gondolom lesz ott egy dadus, aki vigyáz rájuk, amíg tart a szülői.


Szerintem hívd fel az ovit, hogy nem tudod megoldani a felügyeletet.

2011. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hét évig dolgoztam óvónőként, és bevallom, engem nagyon zavart, ha a szülők gyermeket is hoztak magukkal, főleg, ha 2, vagy több is van a teremben, nagyon elvonják a figyelmet.

Ugyanakkor sosem mondtam, hogy nem jöhetnek a kicsik, mert inkább így jöjjön el az anyuka, mint sehogy.

2011. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a ferjem ugy dolgozik, hogy nem mindig tud hazaerni, mire nekem mennem kell szuloire. Igy volt ez az elso szuloin is az oviban. Szerencsere eleg nyugis a lanyom, csondben eljatszott. Amugy jobban szeretek egyedul menni.
2011. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!