Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire megy, illetve nagy a...

Mennyire megy, illetve nagy a divatozás oviban?

Figyelt kérdés

A divatozást itt pejoratív értelemben gondoltam!

Vagy ez ovi és város függő? Szerintetek?


2013. júl. 8. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindig vannak felkapott mesefigurák


pl Dóra Pókember Verda Hercegnők stb....

és persze a gyereke szeretik mutogatni h bizony nekem is van pókemberes pólóm bibibi....

:-)


mondjuk ez inkább a nagy ovisok között van így, a kis és mini csoportban inkább a szülő az aki kiválasztja a ruhát a gyereknek bár ott is van olyan gyerek aki maga találja ki mit venne fel

2013. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

De jó, hogy jót írtál!

Most megy oviba a lányom és hallottam rémeseket, hogy lef*kázzák a másikat/egymást a kicsik ok nélkül is

2013. júl. 8. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az oviban vegyes csoport van, és nem a divatozás a lényeg,de a fiam mindig újabb mesehős imádattal érkezik haza, és mindig van valami, amit szeretne, hogy neki is legyen :) Sajnos én ebből a szempontból nagyon elkényeztetem, mert annak idején anyukám nem volt nagy híve a divatolásnak, és még iskolában is nekem volt mindig a legódivatúbb ruhám - fantasztikus minőség, kényelmes, praktikus - de nem divatos :) Nem lettem (és akkor sem voltam) emiatt kevesebb, sőt, a mai napig megmaradt, hogy nem a ruha teszi..., de még emlékszem, milyen rossz volt, hogy mindenki egymásnak mutogatta a menő cuccait, én meg csendben üldögéltem :(

Emiatt én mindent megveszek a kicsinek, amit szeretne, de mindig ki kell érdemelje, hogy legalább kicsit enyhítsek a nagy kényeztetésen :)

2013. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem divatozik senki. A gyerekek maximum olyanokat mondanak, hogy de szép volt xy pólóján a lovacska. (Budapest)
2013. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

épp múlthéten jött oda hozzám egy kisfiú és megkérdezte, hogy a fiamnak minden nadrágja mesefigurás, mert úgy irigyli őt! :D

megmondom nekem fel se tűnt, a benti nadrágjai olyanok, hogy jobb oldalon van egy kis mesefigura (tigris, malacka, verda, bob mester). azért veszek neki ilyet, mert rendszeresen fordítva veszi fel a nadrágját- nálunk nem segítenek és nem is igazítják meg, így neki egyszerűbb megjegyezni, hogy a minta elöl legyen :)


egy kisfiúról tudom, hogy csúfolják mert cigi szaga van, mondjuk sajnálom, hogy nem a szülőket bántják akik bent cigiznek a gyerek orra alá, de más ilyen jellegű dologról nem tudok, nem hiszem, hogy divatolnának nálunk

2013. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jellemző, igaz, nekem fiaim vannak, ők ezzel talán kevesebbet foglalkoznak, mint a lányok.
2013. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se nagyon megy ez..sőt az óvónők kifejezetten megmondták, hogy nem szabad szép, márkás cuccokba vinni a gyereket, mert ők nem akarnak, és nem is tudnak vigyázni ezekre a dolgokra. Nem beszélve arról ha ellopják...
2013. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!