Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen óvónőről? Én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Kislányom szeptemberben kezdi az ovit. Nem szerettem volna akörzetes oviba íratni,mert nem igazán hallottam jót róla, öregedő óvónénik, az udvaron alig van játék, a személyes látogatás során az oviban újabb kételyeim támadtak. Elmondtam egy barátnőmnek. Bár ne tettem volna. Utólag derült ki,hogy ő mindennek nevezhető csak barátnak nem. Délben beszltünk,és én már az oviból egy dadustól 4kor hallottam vissza,hogy a barátnőm mindent visszamondott a leendő óvónéninek, csak kicsit feltúrbozva a történetet. Mivel óvónéni számát nem tudtam egy közösségi oldalom ismerősöm, elmodntam neki,hogy sajnálom ami történt, de én vele is megbeszéltem az aggályaimat, arról nem tehetek,hogy a falu felnagyja. Már a válszán éreztem,hogy valami nem oké.

Ma összefutottunk,és épp bólintott majd el is fordította a fejét köszönés helyett.


Most tényleg én vagyok az értetlen, de eg yóvónéni felülhet a helyi pletykáknak? Hogy fog így odajárni a gyermekem? MErt ma neki sem volt hajlandó köszönni :( Folyamatban van,hogy próbáljam áthelyeztetni másik oviba, de nem garantált a siker :(


Nagyon fel vagyok háborodva,hogy emberek rosszindulatán múlnak a kislányom ovis évei. MErt képtelen fékezni a nyelvét, és így érzi jól magát :(


2013. júl. 20. 13:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én nagyon szégyenlem magam a barátnőm helyett is:( Sajnos nagy tanulópénz volt ez:(

Mostantól a ne szólj szám, nem fáj fejem elv alapján élek.


Az óvónővel én beszéltem, elmondtam,hogy én nem ezeket mondtam, s nem így. De hát ha valahol vastagabb a pénztárca.....nem baj, előbb utóbb mindenkit utolér a sorsa. Egyelőre nem foglalkozom vele, keresem a legjobb megoldást a lányomnak!!

2013. júl. 23. 14:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyot hibaztal.

Nem is ismered az ovit, se az ovonot, eloiteleted volt, es ezt hangoztattad, ami visszafele sult el.

Ovono vagyok, faluban, es elmondhatom, hogy nincs annal lehangolobb, mint amikor a gyereknek az anyukaja, amelyik gyerekert egyebkent kiteszed a lelked, a bolt elott fennhangon szapul minket, es olyan dolgokkal, amik nem is igazak. Persze, hogy kb.fel oran belul visszahalljuk mi is....

Szerintem nem fog senki a gyerekeddel gonoszkodni emiatt, de az ertheto, ha bem esett jol az ovonoknek.

A gyerekcsoport osszetetelerol, jatekok sokasagarol, fiu-lany aeanyrol megint nem az ovonok tehetnek, ezen valtoztatni nem tudsz.

Es ok sem.

Sajnalom meg egyszer, azert a helyedben a "baratnodnek" is megkoszonnem a kozremukodeset....

2013. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez visszafelé sült el :(

Csak nekem tényleg nem az a problémám,hogy továbbmondták, mert mindig is "ami a szívemen, az a számon"-alapján éltem, élek. Hanem nagyítva, és kissé feltúrbózva...


És bár nem óvónő, hanem pedagógus végzettségem nekem is van, dolgoztam is tanárként, de ha valami rosszat hallottam magamról, szerettem tisztázni az érintettel, és tudom milyen falun élni. Ezért is volt számomra meglepő,hogy az óvónéni a másik véleményt rögtön készpénznek vette :(

2013. júl. 25. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!