Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ilyenkor mi a teendő, hova...

Ilyenkor mi a teendő, hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

kisfiam ovis. nemrég derült ki, hogy költöznünk kell. ahova beíratnám a gyerekemet, ott nyáriszünet van. tehát nem tudom, hogy felveszik-e, nem tudtam senkivel beszélni, mert zárva az ovi, szeptember első hetében nyit, de akkor már nekem dolgoznom kell. (nem messzire költözünk, pont a munkahelyem mellé, de megoldhatatlan lenne, hogy naponta 2x 30km-t autózzunk a régi oviba.

de nyilván otthon se tudok maradni :S


ilyenkor van valami központi ügyelet, vagy ki kell várni, hogy kinyisson az ovi? esetleg az önkormányzatnál meg lehet kérdezni, hogy az adott óvodában van-e hely?



2013. aug. 11. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs honlapja esetleg az óvodának? Lehet, hogy találnál egy e-mail címet, vagy egy folyton hívható telefonszámot ahol utána tudnál kérdezni

Amúgy nem tudom mi lehetne a megoldás :/ De csak el lehet őket érni valahogy. Az óvodavezetőt legalább.

2013. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapesten kerületenként más helyen futnak össze a szálak, a XI. kerületben az önkormányzat oktatási osztályán, a XIII. kerületben az Óvodaigazgatóságon. Nem tudom, hogy hova költöztök, de ott is biztos van egy fenntartó, ahol ilyenkor is dolgoznak, és ahova ilyenkor is fordulni lehet.
2013. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az önkormányzathoz telefonálj be ott csak tudnak valamit.
2013. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, holnap megkérdezem az önkormányzatnál, hogy ki tudna segíteni ebben.

remélem tudnak mondani valamit, mert ez a bizonytalanság kikészít :)

2013. aug. 11. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!