Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a teendő, ha nincs senki...

Mi a teendő, ha nincs senki akihez bátran fordulhatok?

Figyelt kérdés
Még az általánosból akik barátaim voltak egyszerűen felszívódtak, mindenki talált új társaságot, egyedül én maradtam "egyedül". Nem tudok senkit akit hogy ha felhívok egy nap akkor biztosan tudna időt szakítani rám pedig nem vagyok zárkózott ember, de úgy érzem jelenleg sehová sem tartozok, ami megőrjít mert imádok társaságban lenni, jól érezni magam. Lassan két éve van ez, az új osztály is teljesen el klikkesedett, kezdetektől. Mit tennétek ilyen helyzetben?
2013. júl. 4. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valamilyen klubba, ott össze tudsz haverkodni valakivel, vagy keress a neten olyan közösséget, akik összejárnak, együtt járnak kirándulni, lakókörnyezetedben nincsnek ismerősök akik lejárnak?
2013. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van egy régebbi barátnőm akinek az ismerőseivel néha én is velük tartok de nem az igazi, mert csak ezt az egy lányt ismerem régóta, néha az a mi a frászt keresek én itt érzésem van. de ebben a városban nem tudok olyan klubot vagy bármit ami megoldás lenne
2013. júl. 4. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj át másik suliba, mert így nem éri meg. Ha én elmagányosodtam volna a gimibe, lazán átmentem volna máshova, a legszebb éveit senki nem akarja elszúrni. De végül találtam barátokat, úgyhogy maradtam.
2013. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gondolkodtam suli váltásban is, de nem tudtam rávenni magam, még. lehet máshol jobb lenne, még az osztály szaka is nem csak a társaság, kitudja
2013. júl. 5. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!