Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Át szeretném iratni másik...

Át szeretném iratni másik oviba a kislányomat. Ahova eddig járt, ott meg kell indokolni, miért veszem ki, és viszem máshova?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megindokoltam,megmondtam,hogy azért viszem el,mert nem normális,hogy 6-ig nyitva tartó oviból már 4 órakor kinézik a gyereket,és mire megyek érte fél5 után,munka után,akkor már átöltöztetve vár a folyosón.

Az új oviban nincs ilyen gond,ott fél5-kor úgy kell kiimádkozni a játékok közül.

2013. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezer indok lehet, amit csak te tudhatsz! Nem vagy megelégedve azzal amennyit vagy ahogy a gyerekkel foglalkoznak. Esetleg közelebb van a másik ovi. Vagy utána jártál nyáron és jobban tetszik az az ovi működése, stratégiája. Őszintén mond meg. Visszatartani úgy sem fognak ha menni akarsz.Maximum felajánlja hogy megpróbálnak segíteni abban ami ide vezetett, de kötelezni nem kötelezhet hogy maradjatok
2013. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Indokolni nem kell, de szerintem hasznos.

Korrekt dolog is, hogy nyíltan, kulturáltan elmondod a véleményed, ha olyan dolog miatt veszed ki, ami számodra elfogadhatatlan, tarthatatlan volt.

Azért érdemes normálisan elmondani, hátha ez kell ahhoz, hogy az ottani körülmények változzanak.

Én mindenképpen szóvá tenném és kérném is, hogy legalább a jövőben oda beíratott gyerekek érdekében igyekezzenek megszüntetni a problémát, ami kiváltotta az elmeneteleteket.


Ha egyszerűen a másik ovi közelebb van vagy jobban útba esik, akkor meg nincs mit indokolni, meg kell köszönni a lehetőséget és mondani, hogy sokat számít a reggeli-délutáni utazás és a családdal töltött idő szempontjából.

2013. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!