Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor kell kislányomat óvodába...

Nittababy kérdése:

Mikor kell kislányomat óvodába íratni már két évesen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Az adott év szeptemberére mindig májusban kell leadni a jelentkezéseket (kb. 20.-a körül van a határidő)
2013. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha márciusban lesz 3 akkor májusban ráérek!!igaz??
2013. júl. 15. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha 2014.szeptemberétől szeretnéd, akkor igen.

Ha viszont már márciustól, akkor most májusba kellett volna.

2013. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem úgy van hogy nem vesznek fel gyerekeket csak szeptemberben??Év közbe nem vesznek be gyereket nem?
2013. júl. 15. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ez változó. Van olyan, ahol év közbe is felvesznek gyerekeket. A kislányom egyik csoporttársát a csanából, januárba vették fel az oviba.

Kérdezz rá az oviban.

2013. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lányom most márciusban volt 3éves és szeptemberben kezdi az ovit.

Még tavaly nyáron voltam bent először az oviban érdeklődni. Akkor azt mondta az óvodavezető hogy mihelyst betöltötte a hármat felveszik,menjünk vissza februárban. Vissza is mentem,de sajna még nem volt szobatiszta így nem mehetett(evvel én is tisztában voltam).


Kérdez rá mindenképp hogy működik ott ahová te szeretnéd íratni!

2013. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fiam decemberben volt 3.

májusban beírattam ahogy mindenki más, decemberben bementünk az oviba, hogy mikor kezdhet, január 2.-án meg vitte.

nálunk nincs olyan, hogy szeptembertől kezdhetnek csak, érdekes is lenne, hogy egy októberi gyerek anyukája akkor 4 éves koráig otthon ül a gyerekkel bevétel nélkül? :)

2013. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az adott év dec.31-ig betölti a 3-at,akkor azon az éven májusban be lehet iratni. Mehet szeptembertől és januártól is. Neked az éven nem tölti be a 3-at,ezért csak jövőre irathatod be,május környékén.Akkor már amúgy is 3 lesz,szeptemberben kezdheti az ovit. MAjd jövőre!
2013. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó, ez se igaz, mert a márciusi gyerekem márciusban kezdte, ugyanúgy májusban kellett beíratni, 2 évesen...

nem is értem honnan szeditek ezt. volt aki nyáron kezdte az ovit.

be kell menni az óvodába és ott megmondják, nyilván helyhiány esetén első körben azokat lökik ki akik később töltik a 3 évet, de ilyen nincs, hogy december 31.-ig ha nem tölti be a 3-t akkor az a gyerek nem járhat oviba 3 évesen. főleg, hogy jövőre már kötelező is :D

2013. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!