Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen nadrágot adtok a...

Milyen nadrágot adtok a gyerekre ha oviba megy?

Figyelt kérdés
Abban is van kint az udvaron gondolom,amibe viszitek, farmert jó rájuk adni? Vagy melegitőt? Vagy mindegy?
2013. szept. 2. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthon mit adsz rá, ha kinn játszik?
2013. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy amiben reggel megy és hazajön, abban játszanak az udvaron. Tehát egy nap egy farmer. Ha nem akarom koszosan vinni másnap, a végén már hajszárítóval szárítom a "szép" nadrágokat. Legszívesebben vinnék egy olyan nadrágot, amiben hazajön és megy reggel, amit persze nem hagyhatnék ott, mert tuti összekevernék :)
2013. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Farmerban vittem a lányokat, az udvaron melegítő nadrágban vannak.
2013. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk kérnek kinti és benti nadrágot.

Kintre szerintem jó a farmer, ebből is van vékonyabb, meg vastagabb, vagy egy melegítő is, bentre mindig melegítőt adok rá, abban kényelmesebben tud játszani, meg fontos hogy gumis derekú legyen, hogy pisilésnél tudjon vele egyedül boldogulni.

2013. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sajna nincs átöltöztetés, abban vannak kint és bent is, amiben viszem. Ma hosszú sztreccsnadrágot adtam rá, de vittem pótgatyának rövidet is, ha meleg lenne. Már ha ráadják... :/
2013. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a melegítőnadrág a legkényelmesebb nekik, ha már nincs rövidnacis idő.

Kell egy kinti és benti, mi a kintibe megyünk, az van rajta addig, amíg ebéd előtt bejönnek az udvarról és akkor átveszi a bentit.

Majd délután visszaveszi, ha kimennek az udvarra és akkor abban hozom haza. Ha nem, akkor du. megnézem, hogy milyen állapotban van a kinti nadrág és ha bírja még, akkor bent hagyom (persze a homokot ki szoktam rázni belőle), ha viszont nagyon koszos, akkor hazahozzuk és másnap másikban megy.

2013. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma pl szoknya-harisnya kombinációban ment, meg mostanában nagyon szoknyás. Szerencsére van elég. :)

Egyébként farmert, vagy hasonló fazonú nadrágot szoktam ráadni. Nekem nem azzal van bajom, hogy kint abban van, amiben viszem, hanem hogy abban teszik le aludni is... Mert lusták átöltöztetni a gyereket.

2013. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ez már a sokadik ilyen kérdés és nagyon kiakadok, nem is gondoltam volna, hogy van, ahol nem öltöztetik át a gyerekeket egész nap...pedig mi is sima állami oviba járunk, de ezek szerint itt szuper jó a hozzáállás...
2013. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is offolok, de hogy lehetnek ekkora különbségek az állami ovik között? Valahol egy ruhában egész nap, valahol meg utcai-benti-kinti-pizsi?
2013. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!