Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Párom szerint efy hat hónapos...

Párom szerint efy hat hónapos babára ilyen időben adni kell sapkát, zoknit, bodyt, nadrágot, és egy vastag felsőt. Szerintem ez túlzás. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
*egy. Bocsi telefonról írok.
2013. aug. 27. 19:09
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Maximum egy réteggel szabad többet adni rá, mint ami rajtatok van, a sapka teljesen felesleges, meg a vastag felsö is.
2013. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
A vastag felső nem kell, elég egy vékony kis dzseki (délután már szerintem az sem). Sapka csak akkor, ha erősebben fúj a szél, akkor is elég egy fülvédős, vékony nyári sapka.
2013. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ ott milyen az idő, ha kint rohangálsz vele, akkor legalább egy fülpántot adj rá a füle miatt. Én is fáztam még ma, pedig fel voltam öltözve rendesen.
2013. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is így öltöztetném fel a gyereket. Nyilván nem usánkát és vastag gyapjúpulóvert adnék rá, de egy vékony sapkát a szél miatt, hogy védje a fülét, és egy hosszú ujjú pólót biztosan.
2013. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem kis halászasapkára gondolt a nap miatt? (vagy nálatok ma borús volt az idő?)
2013. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem attól függ is függ h pl, a baba mennyire bírja a hideget, ahogy a felnőttek között a kicsiknél van aki jobban bírja van aki kevésbé..


A te babád mennyire fázós? Mert ha annyira nem fázós akkor szerintem nem kell a sapka se a vastag felső.


De ha fázósabb, akkor adj rá egy hósszúujjút, meg egy kis vékony sapit

2013. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a ket éves gyerekem ma majdnem így volt feloltozve,sapka nem volt,és vékonyabb pulcsi,de ő egész nap mozog,szemben egy felevessel.. szóval én is így oltoztettem volna ma fel,de persze ez attól is függ,h nálatok milyen idő volt ma,mert nálunk borús,szeles egész nap...
2013. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!