Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen nadrágot adtok be...

Milyen nadrágot adtok be oviba bentre és kintre ilyen időben a gyerekre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
bentre melegítő,kintre egy lábfejnélküli harisnya+ a játszosnacija.
2011. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kisfiam 3 éves, de még nem öltözik fel segítség nélkül, az viszont nem mindig van... Bentre melegítőt adok rá, de utána nem mindig adják rá, amit kiteszek kintinek (kinti naci + harisnya). Mondja is a fiam, hogy szokott fázni, amikor kimennek és azt mondja szól is. Mért nem adják rá? Ebben a korban már egyedül kellene öltöznie?
2011. okt. 18. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:

szia,


szerintem ma amikor mész a kicsiért nyugodtan beszéld meg ezt az óvó nénikkel!! ennyi idősen még nem tudnak 100%-ig egyedül felöltözni, nálunk nem is várják el ezt!! igyekszenek a koruknak megfelelő önállóságra törekedni, de azért nem ennyire...

reggel autóval viszem, harisnya, vékonyabb nadrág, kintre pedig ott hagyok egy vastagabbat is, amikor megyek érte mindig az van rajta!!


Ági

2011. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi még bölcsisek vagyunk.

Én épp ezért adtam bentre harisnya+rövidnaci kombinációt a fiamra. A múlt héten még bentre vékonyabb melegítő volt, az udvari szekrénybe pedig harisnya, vastag naci. De nem öltöztették át.

Most csak rá kell húzniuk a a bélelt nacit, ha kimennek.

2011. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Istenem,de szörnyű ezt olvasni,hogy nem segítenek!Az én kisfiam is 3 éves,szeptemberben kezdte az ovit.Én vékonyan bélelt nacit+béleletlen overál nadrágot adtam rá reggel.Bentre pamut nadrágja van.Ma reggel meg is kérdezte az óvónéni,hogy melyik kombinációt adják rá,ha kiviszik.De ezt minden alkalommal megkérdezik,amikor időjárás változás van.Arra volt dolgom,és láttam,hogy minden kicsi rendesen fel van öltöztetve(sapi,kabát,sál,akinek van kesztyű).A múltkor picit lepisilte a nadrágját,erre a dadus kimosta!(nem öblítette,rendesen kimosta),rátette a radiátorra,és annak rendje és módja szerint átöltöztette a fiam.Nagyon szerencsések vagyunk(jelzem állami óvoda a főváros XVI.-kerületében)
2011. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy melyik ez az ovi a 16. ker-ben? Mert valószínűleg mi is ebbe a kerületbe fogunk költözni. Nagyon köszi!
2011. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a Gyerekkuckó Óvoda,mégpedig a Hársfa u.54-56 alatti ovija.A központ a Centin van.Linkelek Neked: [link]
2011. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megint én.Ők pedig az óvónénijeink.A gyerekek az előző csoportjuk(a mieinkről még nincs fénykép,lévén 1.5 hónapja ovisok).Annyi változás történt,hogy már nincsenek vegyes csoportok,hanem egy kis,egy középső,és egy nagy csoport van.Ám az óvónénik elvei ugyanazok maradtak.

[link]

2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!