Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mindenki szereti a gyereke...

Mindenki szereti a gyereke óvónőjét? Volt már konfliktusotok? Leirnád?

Figyelt kérdés
Ha kiállok magunkért azt valóban a gyereken 'veri' le??

2013. szept. 10. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Mi még csak most kezdtük az ovit, de az ovival való kapcsolatom döcögősen indult, mondhatjuk. Jeleztem, hogy melyik csoportba szeretném járatni a lányomat, egyrészt mert ott van ismerős kisgyerek kettő is, másrészt mert az a csoport tetszett nekem és neki is a legjobban a nyílt napon. Ceruzásan be is írták a neve mellé a csoportot a beiratkozásnál, mégsem oda vették fel, hanem egy másikba (ahol ráadásul a nyílt napon durva is volt vele egy másik kislány (direkt)). Napokig telefonáltam nekik, mire már nagyon ideges lettem, hogy mindig csak kitérő választ kapok, az ovi pedig napok múlva bezár a nyári szünetre, és akkor őszig azt sem tudom, hogy hova fog járni? Úgyhogy megmondtam, hogy vagy abba a csoportba megyünk, vagy keresek másik ovit. 20 percen belül hívtak, hogy akkor a kiválasztott csoportba fogunk járni, jó?


Nem vagyok egy kekeckedős fajta, de nagyon igazságtalannak éreztem, hogy 15 gyereket fel tudtak oda venni, akkor plusz 1 gyerek (aki ráadásul egész évben csak délelőttös lesz) nem fér be? Illetve, hogy ennyire nehézkesen sikerül intézkedni? Folyton csak ekkor hívjam, akkor hívjam, ebből lett elegem.


Azóta már találkoztam a vezető-helyettessel az oviban, és megköszöntem neki a segítséget. Nem éreztem semmi ellenséges hangulatot. A kislányom óvónői pedig szuperek.


Én azt mondom, hogy állj ki magatokért, de úgy, hogy ha reális elvárásaid vannak az ovival, óvónőkkel szemben. És a lényeg, hogy végig kulturált, tárgyilagos hangnemben tedd, semmi hiszti a részedről, csak legyél magabiztos.

2013. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!