Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AU PAIREK! Volt már valamiféle...

AU PAIREK! Volt már valamiféle konfliktusotok a "családotokkal"?

Figyelt kérdés

* Szulokkel volt-e? Ha igen, mi, és hogyan oldottátok meg?

* Gyerekekkel...?

* egyéb?



2012. nov. 23. 17:11
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem volt sajnos. Nem tartották be a szülők az előre megbeszélt dolgokat, gondolok itt a hétvégi szünnapra, de még számtalan hülye húzásuk volt ezen kívül... Én hazajöttem mert meguntam a rabszolgamunkát.

Egy barátnőm nyáron Olaszországban au pairkedett, neki is volt egy igen csúnya konfliktusa a családdal. Ők nem igazán tisztázták a kérdést, ordítoztak vele egy darabig (nem mintha bármi rosszat csinált volna) aztán másnap mintha semmi nem történt volna. Nem volt túl szimpatikus megoldás, de mivel már csak pár nap volt hátra neki a családnál ezért végül maradt. Szerintem ne kínozd magad sokáig, a családok hajlamosak azt hinni,hogy az au pairrel mindent meg lehet csinálni... Ha nagyon rosszul érzed magad akkor jobb ha hazajössz, annyi pénzért amennyit egy au pair keres ne tedd magad tönkre! Sok sikert!

2012. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, még nem dontottem el hogy mi legyen. Nagyon sok család jelentkezett, foleg Amerikábol és Londonból konkrétan. Ígérik hogy a fele pénzt kifizetik nekem (gondolok itt a vízumra, repjegyre...stb). Elég jo fizetéseket ígérnek, mindegyik legalább 1500 euro, a legtobb 2300 eurora jon ki.
2012. nov. 25. 01:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az kamu. ennyi pénzt nem keres egy au pair sehol, nehogy bedőlj!
2012. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mind a kamu? :S Kb. 10 családdal írtam és mindehol kb. ennyi.
2012. nov. 25. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy ennyi pénzt sehol sem keres egy au pair! nézz utána, ha nem hiszed. ez már több, mint egy minimálbér, mi pedig 'zsebbénzt' kapunk nem rendes fizetést.
2012. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ne hallgass a valaszolora, onhibajan kivul, de rossz valaszt ad! Valo igaz, ha ugynoksegen keresztul mesz (ahogy en is), akkor "zsebpenzt" kapsz, vagyis pocket money-t, mivel ez nem minosul hivatalos munkavallalalsnak. Viszont nagyon jol tudod: ha sajat magad nezel munkat, igenis realis az 1000-1500 euro. Szukseg is van ra, hiszen ilyenkor altalaban live-out au pairrol van szo, aki nem a csaladdal el (hidd el, jobban is jarsz vele, bar nekem szerencsere nincs es nem is volt problemam a valasztott csaladdal), es a szallas pl. Londonban nagyon draga. Ha kinn vagy, es meg nincsenek ismeroseid, esetleg valthatnank e-mailt, en oktoberben erkeztem ugyanis, es orulnek, ha minel tobb au pairt megismerhetnek. Remelem, segitettem. Ha barmi egyeb kerdesed van, szivesen valaszolok.
2012. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia, írok privátot. :)
2012. nov. 26. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem volt.

Nagyobbik lányukkal összejöttem és kitudódott

F25

2012. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen,gyerek megütött,leköpött....
2012. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
1500 eurót nem keres egy au-pair sehol,sztem is kamu! Voltam au pair nem is egy családnál Dániában,ahol kb. a legjobbak a fizetések Európában és a legjobb családnál kaptam havi 6000 DKK-t,ami kb. 800 euro.Ez volt a maximum,most pedig Angliában vagyok és az au pair-es hirdetéseket is szoktam nézni és 200 font/hét az átlag,amit fizetnek egy au-pairnek.Persze ritkán ki lehet fogni olyan családot,akik többet fizetnek,de ez nekem gyanús.Egyébként a kérdésre válaszolva volt problémám a családokkal,az első család egy fiatal pár volt és a férfi bepróbálkozott,nem is egyszer,meg nekem mondta el,mi a probléma a feleségével.A gyerekkel semmi gond nem volt,őt nagyon szerettem és az első szava a cica volt,amit tőlem tanult:))
2013. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!