Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha egy napot itthon volt a...

Ha egy napot itthon volt a gyerek, mert folyt az orra, de holnap vinném, akkor kell orvosi igazolás, hogy közösségbe mehet?

Figyelt kérdés
Most kezdtük az ovit, és nem tudom, hogy igazolás 1 nap hiányzás után is kell, vagy csak minimum 3 napos után? Nem volt lázas, meg semmi, csak orrfolyás, meg köhögés, úgyhogy el sem vittem a dokihoz, csak azért maradt itthon, hogy ne fertőzze a többit, de a kedve is jó, úgyhogy holnap már vinném.
2013. szept. 12. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
kell igazolás.Csak akkor nem kell,ha előre jelezted,hogy ezért/azért nem mentek.
2013. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is kell
2013. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy tartottad otthon, hogy az orra folyik és amiatt, akkor igen, kell.
2013. szept. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, kellett, meg alapból meg is kaptuk a Doki nénitől!


Nálunk ez az eset kedden volt, s már tegnap úgy jött ki a Fiam az óvodából, hogy a Óvonéni azt mondta, semmi baja nem volt, tényleg itthon se köhögött, meg semmi. Elvittük egy foglalkozásra, s mire hazahoztuk belázasodott és elkezdett a taknya nyála egybe lenni, így ma már megint nem ment, Párom viszi vissza a Doki nénihez.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oviban kellene megkérdezni. Nálunk egy napért nem kérnek orvosi igazolást, csak 3 nap után.

Pénteken azért nem vittem, mert kezdett lerobbanni, de otthon pihent, kapott gyógyszert, hétfőre jól lett. Még az öt évesnél sem problémáztak, pedig ott már kötelező az ovi.

2013. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végülis nem kellett. Azt mondta az óvónő, hogy csak 3 nap után kell. Egyébként nem is voltunk orvosnál, mert nem volt se lázas, se bágyadt, tök jó kedve volt végig, csak köhög, meg folyt az orra (most már az sem).
2013. szept. 13. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
és 1 nap alatt köhögésből,orrfolyásból meggyógyult????
2013. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen! Az orrfolyása teljesen abbamaradt, köhögni még köhög kicsit, de egyáltalán nem sokat. Én lettem most beteg.... :(
2013. szept. 14. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!