Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miben vigyem reggel az oviba,...

Miben vigyem reggel az oviba, ha ott egyâltalán nem öltöztetik ât a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem lehet bemenni az oviba, az ajtòban ât kell adni a gyereket a dadus néninek. Amiben viszem abban van benn majd kinn is. Alt. legging van rajta de lassan az màr kevés, farmer jò lenne de az nem kènyelmes jâtszani és pisilésnêl gondot jelent. Az ôvônènik szòltak, hogy kizâròlag télen az overâlt adjâk râjuk. A melegitő ugyanolyan mint a legg bolyhosat nem adok râ mert abban bwnt lesz meleg. Nem értem miétt nem segitenek, egy ovis gyerek màr egyedül is tud öltözni
2013. szept. 15. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így van. Miután a hófehér nadrágja csupa olaj és fű folt volt (direkt kértem, hogy hagyják, hogy átvegye a nadrágot mielőtt kimennek). Azért ment abban, mert ovi utánra volt időpont a dokihoz, már nem tudtunk hazamenni átöltözni. Ő már 6 éves.

Szóval mikor így jártunk úgy döntöttem, hogy előszedem a nővérkéjének a játszós otthoni nadrágjait, és abban fog menni. Azóta abban jár, azt nem sajnálom. Máshogy nem tudtam megóvni a ruháit.

2013. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen szokás ez???

nem iskola,hogyhogy nem lehet átöltöztetni?ezt azért beszéld meg bent,hogy búcsúztok,milyen elválási rituálé van?le vagyok döbbenve..ha nem engednek be,akkor nekik kutya kötelességük segiteni az öltözésben..mi lesz télen? ez kiscsoport?

egy óvónéni..

2013. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi svájcban élünk,itt még az oviba sem engednek be,gyülekező az udvaron pontban 7:50-kor se hamarabb,se később,ha nem tudod megoldani így jártál.Nem segítenek a 4 évesnek öltözni- vetkőzni,oldja meg.Nem biztos hogy rossz ez...hamarabb önálló lesz.
2013. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
spártai nevelés...attól nem lesz önállóbb,h nem segitesz neki-nem mutatod a helyes utat.én montessori oviban dolgozom-ennek az a mottója,h segits nekem,hogy magam tudjam csinálni.de egy 3éves....azért ne várjuk már el,h cipőt kössön-és összehajtogatva betegye a ruháit a szekrénybe-még néha a saját dolgait is nehezen ismeri fel
2013. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy "spártai nevelés"......valamit mégis jól csinálnak,nem lehet összehasonlítani a magyar állampogárokat a svájciakkal....sajnos :(
2013. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!