Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha ebéd után elhozzátok a...

Ha ebéd után elhozzátok a gyereket az oviból, akkor az uzsonnát megkapjátok becsomagolva?

Figyelt kérdés
Le lehet mondani az uzsonnát? Kb. milyen összeget tehet ki, ha a napi kaja 385 Ft?
2013. szept. 18. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megkapjuk. Nem tudom, hogy le lehet-e mondani.
2013. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem max. 100 forintot tehet ki az uzsonna.
2013. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk le lehet mondani, nem kapjuk meg becsomagolva. Szerintem is max 100 forint lehet.
2013. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem lehet lemondani.


Amúgy belsősként megsúgom, jobban jársz ha ebéd után hazaviszed a gyereket, mert így egy teljes adag ételt megkaptok.

Ha ottmarad, általában a péksütit, kenyeret, banánt stb. kettévágják, mert úgysem eszi meg mind, így a maradékot az óvónénik, dajkák haza tudják vinni :)))

2013. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kisfiam itthon csak 2-3 falatot eszik az uzsonnájából, meg persze kiszedi a felvágottat és ennyi. Utána vagy megeszem én, vagy apa, de legtöbbször megy a kukába. Ezért gondoltam, hogy nem sok értelme van így.

Majd megkérdezem, hogy nálunk le lehet-e mondani.


Ma persze az oviban felejtettük az uzsit, és a kisfiam teljesen ki volt akadva, hogy nem tudja megenni. :)

2013. szept. 18. 16:20
 6/13 anonim ***** válasza:

mi megkapjuk és a kutyánk nagyon örül neki :D

uannyit fizetünk mint ti.

előző oviban 600/nap volt a kaja, nem kaptuk meg az uzsit és le se lehetett mondani. mondjuk ott nem is felvágottas "szendvics" volt, hanem minőségi, így sajnáltuk, mondjuk csak heti 1x hozom el ebéd után...

2013. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebéd után hozom el a gyereket és nem kapjuk meg az uzsit, pedig ki van fizetve (reggeli-ebéd-uzsi). Le se lehet mondani. Bukjuk sajnos.
2013. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem adják oda, ha ki van fizetve? Nálunk még amiatt is szóltak, ha beteg a gyerek és ugye az aznapi kaját nem lehet lemondani, akkor menjünk be érte, ha tudunk, és elvihetjük!
2013. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sem adják oda az uzsit anak aki ebéd után megy a gyerekért .
2013. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ki van készítve az előtérbe egy asztalkára, onnan el lehet venni. /19.ker/

Nem tudom, hogy le lehet-e mondani, még nem kérdeztem, de elég rossz a kaja itt. Az ebéd is borzasztó, mintha nem gyerekétkeztetés lenne...

2013. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!