Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovit most kezdő kiscsoportos...

Ovit most kezdő kiscsoportos gyerekek Anyukái! Meg vagytok elégedve? Volt már negatív tapasztalat? Gondolkoztok váltâson?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

A kisfiam most kezdte az ovit.

Kiscsoportos korú (éppen 3 volt a kezdésre, nyáron töltötte be)- így kicsit aggódtam, hogy a legkisebbként milyen lesz neki.

Kiscsoportos korú, de vegyes csoportban van- ettől még inkább tartottam.


Szerencsére maximálisan elégedett vagyok. Mindenképpen arra számítottam, hogy nagyon kedvesek és segítőkészek lesznek az óvónők (a korábbi találkozások során is szimpatikus embernek és hiteles szakembernek tűntek)- de minden várakozásomat felülmúlta az ovi. Nagyon jó érzés, hogy nincsen problémánk, a beszokás is elég jól ment, a közösség/szülők/többi kicsi is normális, kedves és amia legfontosabb, a kisfiam szeret odajárni.

Az óvónők szinte mindennap valami kedves vagy vicces történtettel fogadnak, hogy mit mondott vagy mit csinált- az egész ovi, csoport hangulata olyan, mint amit szerettem volna/vártam.

Örülök, hogy bekerültünk ide. Semmiképpen nem váltanék.


És nálatok Kérdező? Mi a gond?

2013. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kislányom is most kezdte az ovit, ő is nyáron múlt 3 :-). Korcsoportos csoportban van és nagyon meg vagyok elégedve. Nem ide szerettük volna íratni, de most már nagyon örülök, hogy ide vették fel, ez a körzetes. Nagyon jók az óvónők, látszik, hogy szeretik a gyerekeket, a dadus is szuper :-). Meg vagyok elégedve és nincs negatív tapasztalatom, remélem nem is nagyon lesz :-)


Nálatok mi a gond? Leírod?

2013. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Este ìrok Nektek... csak nem volt gépem!
2013. szept. 24. 16:31
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Köszönöm,hogy írtatok!

Az én kiscsibém is most nyáron volt 3 éves.Megkezdtük a várva várt ovit....DE a gyerekkel ellentétben én nem vagyok maximálisan elégedett!

Ismerős óvónénihez mentünk,látszólag minden szuper volt...és mégsem :(

Valahogy az az érzésem,hogy a céljuk az ,hogy a gyerek a lehető legkevesebb időt töltse az oviban :(

Értem ezalatt,hogy reggel minél később vigyem(nem tudom mert dolgozok,7-re ott vagyok vele),és délután minél hamarabb vigyem le(fél 4kor már kint áll az óvónéni a folyosón és lesi a szülőket,ahelyett hogy bent játszana a kicsikkel).És az a mániájuk,hogy pénteken délben vidd el a gyereket.De én ezt nem tudom megoldani,mert pénteken is dolgozom,és nem csak 11-ig,hogy délre oda is érjek :(

Meg sok ilyen kis apróság...

Pl.a kislányom taknyos lett és azt utálja,és sírt...és senki nem segített kifújni neki,pedig szólt.

2013. szept. 24. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez az én kérdésem,vmelyik nap írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__ovodak..

2013. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:( nektek sem jò a helyzet
2013. szept. 25. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


Sajnálom, hogy ilyen rossz ovit fogtatok ki :-(. Nem tudjátok máshová átvinni?

2013. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 2 ovi van :( A màsik még rosszabb.
2013. szept. 26. 06:13
 9/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Nem tudom, hol éltek, de a fővárosban én is 6-7 km-rel odébb hordom a kisfiamat egy másik kerületbe, mert tudtam, hogy nem lennék nyugodt és elégedett a környékbeliekkel.

Nálatok nem megoldható egy kis kitérő? (én is korábban kelek stb.- de ez nem áldozat- az lenne sajnos az igazi áldozat, ha a kisfiam szomorú vagy magányos lenne, bántanák, kiközösítenék vagy utálná a helyet vagy az óvónénijét).

2013. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

4.10kor kelek,Őt fél 6kor keltem :( Ha messzebb mennénk még hamarabb kéne...

Fél 7-kor indulunk...mivel busszal jàrok dolgozni,fél 8 ra.

2013. szept. 29. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!