Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti vinnétek gyermeketeket...

Ti vinnétek gyermeketeket óvodába, ha előző este fájt a pocakja, és egyszer hányt, de éjszaka nem volt gond, és reggel is jól van a gyermek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valami étel nem volt jó a pocakjának, vagy gyomorrontás,most semmi gond.Ti itthon tartanátok egy napot, hogy meg tudjátok figyelni?
2013. okt. 2. 06:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Nekem is ez volt tegnap délután, fájlalta a fejét, egyszer hányt, aztán el is múlt minden. Még vacsizott is rendesen, jó kedvű volt. Se láza, se semmi. Gondolom a szörpi csinált neki egy kis savat, az lehetett a gond.

Most keltem, mindjárt megyünk oviba.

2013. okt. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen vinném.
2013. okt. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi Mindkettőtöknek!:)
2013. okt. 2. 06:55
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
#1 szörpi? -.-
2013. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2013. okt. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném, nekünk azt mondták az oviban, hogy hányás, hasmenés esetén orvosi igazolás kell arról, hogy egészséges, és újra közösségbe mehet. Mivel én nem vagyok orvos, inkább elmennék reggel a dokihoz a gyerekkel, legfeljebb megerősít az orvos abban, hogy tényleg csak valami étel volt rossz a gyomrának.
2013. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy meg tudnám a felügyeletét oldani, akkor otthon tartanám, mivel nekem sokszor így kezdődik a hányós vírus. Ha nem tudom megoldani, akkor menne, ha gond van, úgyis szólnak az oviból.
2013. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt,reggel már jól volt,ezért elvittem. Ez 3 napja volt,azóta semmi gond,jól van :)

Úgyhogy ha úgy látod,hogy reggel vidám,akkor igen,elvinném.

2013. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Reggel is hányt a kislányom, úgyhogy nem ment oviba, elvittem orvoshoz, és kiderült, hogy vírus.:(

Amúgy a közérzete tök jó, jó kedvű, nem viseli meg a betegség szerencsére.

Köszi Mindenkinek a válaszát.:)

2013. okt. 2. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Jobbulást nektek!
2013. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!