Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Minden nagycsoportos gyereket...

Minden nagycsoportos gyereket elküldenek az oviba pszichológushoz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk nem.
2013. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma az oviban aláírattak egy papírt a férjemmel(ő ment érte), hogy beleegyezünk e, hogy pszichológushoz vigyék a gyereket.Más anyukával is aláírattak aki akkor jött.Holnap rákérdezek, de úgy zavar, hogy férjem nem lérdezett rá miért is?Jövőre kezdjük az iskolát.
2013. okt. 10. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam most kezdte az elsőt. Nem volt ilyen tavaly. De kérdezz rá, hogy miért kell, mindenkit küldenek, vagy csak néhány gyerkőcöt.
2013. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anya óvónő, náluk nincs ilyen csak ha valami probléma van a gyerekkel.
2013. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak az iskola alkalmasági vizsgálatról van szó?
2013. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 trex21 válasza:
nem
2013. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az iskolaérettségi szűrésről/vizsgálatról lehet szó. A lányoméknál is most volt és őket is egy pszichológus mérte fel. Szerintem itt is erről lehet szó. Nálunk logopédiai, sőt talán gyógypedagógiai szűrés is volt, hogy a tanév végéig még ki milyen fejlesztésre szorul - ha szükség van rá.
2013. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anonim Netfüggő válasza:
Egyet értek az előttem íróval. Szerintem is iskolaérettségi vizsgálat lesz. És azt szakember végzi (vagy szakemberek: a már említett pszichológus, meg esetleg gyógypedagógus.) Az általam ismert óvodákban ezt pszichológus csinálja, ez egy ilyen játékos keretek között zajló 'vizsgálat', nem sokban különbözik attól, amit otthon is csinálsz a gyerekkel, csak a szakember tudja, mire kell fókuszálni. Nem szükséges rögtön megijedni, a legtöbb ember kétségbe esik, ha orvos, pszichológus, ügyvéd stb. kerül a képletbe, mondván akkor már baj van. Pedig ez sokszor nem igaz. Persze kérdezz utána nyugodtan, mert mi hozzászólók nem látjuk egészében a dolgot egy kérdésből, ráadásul úgy biztosan megnyugszol :)
2013. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tóth Károlyka ***** válasza:
Ezt valószínű annak a szülőnek adják be, akinek a gyerekét elküldik. :)
2013. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiderült mar, hogy miért kellett a vizsgalat?
2013. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!