Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Logopédiai vizsgálat az...

Logopédiai vizsgálat az oviban? Nagycsoportos a lányom, és most, hogy ebéd után mentem érte az egyik óvónő ott rohangált köztünk, hogy Anyuka írja alá, hogy hozzájárul a gyerek logopédiai vizsgálatához. Nekem nem kellett aláírni.

Figyelt kérdés
Akkor ez egy plusz vizsgálat és az én gyerekemnek nem kell logopédus, vagy mivel nem akarják suliba küldeni, így nem is foglalkoznak vele?
2013. okt. 10. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk nagycsoportban van, de csak azokra jut idő, akik tankötelesek lesznek szeptembertől, tehát szeptember 1-ig betöltik a 6. életévüket

ha a lányod még nem tanköteles, akkor neki jövőre lesz logopédiai vizsgálat

2013. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyári, úgyhogy tanköteles.
2013. okt. 10. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor meg kéne kérdezd a óvónőt vagy a logopédust

miből gondolod, hogy nem akarják suliba küldeni?

2013. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeptemberben ezzel nyitott az egyik óvónő, hogy nem iskolaérett a gyerek, nem engedi iskolába.
2013. okt. 10. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor ezért nem kellett aláírnod a papírt

én azért bemennék fogadóórára, hogy pontosan mik fejlesztendő területek, miért látják így, mert ez együttes döntés kell legyen, nem csak az óvoda dönt, hanem a szülővel közösen kell meghozniuk a döntést

2013. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze kérdezz rá, de nálunk nem minden nagycsoportos jár logora, csak akinek szüksége van rá.
2013. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden iskolakötelest felmérnek és csak azoknak kell járni, akiknek szükséges. De ha korábban egyértelmű, hogy beszédhibája van a gyermeknek, akkor akár középső vagy kiscsoportosként is foglalkoznak vele, ha belefér az időbe.
2013. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!