Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire használtok már...

Mennyire használtok már harisnyát kintre?

Figyelt kérdés
Én az oviba menet feladom a kisfiamra a harisnyát, de az oviban leveszem róla, nem akarom nagyon beöltöztetni. Viszont a téli harisnya ilyenkor még meleg. Ti hogyan oldjátok meg?
2013. okt. 28. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Harisnyát csak szoknyával. Nadrág alá nem adok még ilyenkor, annyira szép az idő. Ha már most beöltöztetném, mi lenne télen? Nem kell még a harisnya, lehet még rajta eleget.
2013. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hónapos de ha hűvösebb az idő én adok rá kintre sétához. De ő ugye még nem mozog annyit mint egy ovis a babakocsiban is ül. :)
2013. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hidegebb reggeleken szoktunk
2013. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vékony harinyát hüvösebb reggeleken ,vagy kisruhával ha kimegyünk .
2013. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamra idén még nem adtam harisnyát. Amikor hidegek voltak,akkor vastagabb,bélelt nadrágot adtam rá. Amikor oviban kimentek az udvarra,akkor a benti vékony nadrágra húzták a kinti játszós nadrágot.
2013. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!