Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Magánoviban dolgozó óvónő,...

Magánoviban dolgozó óvónő, -angol nyelvvizsgával-havi fizetése mit tart reális?

Figyelt kérdés
Szeretnék magánovit nyitni és keresgélek jó óvónőket, angolnyelvtudással és vizsgával, de idáig nem jártam sikerrel. Az ok, a fenti kérdésből sejthető.

2013. nov. 10. 19:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azontúl, hogy jogász és közgazdász ismerőseim sem kapnak 3 év után bruttó 184. ezer forintot, egyetemi diplomával kizártnak tartom hogy egy óvónő jobban keressen.

Én arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyit tart reálisnak egy óvónéni egy magánoviban?

2013. nov. 13. 09:03
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 9-es válaszoló belinkelt azok valós adatok, a felső sárga-zöld-piros táblázat mutatja a bruttó adatokat, a legalsó fehér pedig nettóban számol... Tehát nettó 102 ezer Ft.... És valóban 154 000 Ft BRUTTÓ a pályakezdők bére, óvodában dolgozom titkárként és én csináltam mindenkinek az átsorolását szept. 1-jétől.... A kérdező eléggé ledegradálja az óvónőket minden válaszában, valóban érdemes ilyen hozzáállással magánovit nyitnia?
2013. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Attól, hogy hitetlenkedek, nincs ledegradálva, másrészt ez üzlet, mégpedig nekem üzlet...

Tudom, hogy kezdő orvos és jogász ismerőseim mennyi fizetést kaptak kapnak, ebből indultam ki.

A nettó 102 ezer nem sok az biztos, de én ennél kevesebbről hallottam kezdő óvópedagógusoktól, sőt munka sincs.

De a magánoviban jobbak a munkakörülmények, összehasonlíthatatlanul.

Én egyébként a nettó 110 ezret ajánlottam, angolul középfokú nyelvvizsgával rendelkező fiatal hölgynek annyi volt az elvárás, hogy legyen pár év gyerekek között eltöltött gyakorlat, de nettó 200 ezres fizetés igényt sem nem tudok, sem nem akarok megfizetni!!

2013. nov. 16. 09:15
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Az ELTE TÓK egyetemi kar, én is ott tanulok, nem főiskolai végzettségem lesz, neveléstudományi mesterképzésre is mehetek ha akarok, diploma után.

110-et jó KEZDŐ fizetésnek tartom, de ha nem a pedagógus bértábla alapján fizetnél, akkor valamiben rögzíteni kell a fizetésemelés menetét.

2014. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
83%

"A nettó 102 ezer nem sok az biztos, de én ennél kevesebbről hallottam kezdő óvópedagógusoktól, sőt munka sincs. " Ez azért nem egészen így van, állami óvodákban és magánóvodákban is elég sok álláshirdetést találni. Ezen kívül,aki a bértábla szerinti nettó 102 ezer forint alatt keres,egyszerűen nem törvényes/avagy nem komplett.:) Magánóvodákban ennél többet lehet keresni.: én 4 órában dolgoztam, 80e forintért.

És valóban,az ELTE-TÓK már egyetemi kar.

2014. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amennyiben valós nyelvtudással keresel óvónőt, reális a nettó 200 Ft. Gyerekekhez nem elég az a tudás, ami nyelvvizsgához kell. A kiejtés fontosságáról nem is beszélve. Ha magas színvonalat szeretnél, (és egy kétnyelvű magánovit csak ilyen szinten szabad elindítani) akkor meg kell fizetni a munkaerőt.
2017. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!