Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészségügyi dolgozó, közalkal...

Egészségügyi dolgozó, közalkalmazott vagyok 15 éves munkaviszonnyal reális elképzelés ha engem választanak leépítéskor nyelvtanfolyamra menni majd külföldre családostul?

Figyelt kérdés

Férjem már évek óta kijár dolgozni Németországba,Ausztriába .

Nagyon elkeserítő ,hogy leépítésről hallottam,idáig én voltam a stabil ,biztos kereső a családban.


2013. okt. 5. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez a Magyarorszàg ':/
2013. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezd el tanulni a nyelvet megeri barhogyan is.

meg az idosgondozasban is a 5x keresned az otthoninak normalis korulmenyek es munkaidok kozott.

En mar 20 eve kulfoldon dolgozom az eu ben es a fizetesem piackepes pedig max 36 orat/het dolgozom.

2013. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szakterületen dolgozol, de ez a leépítés nekem furcsa.

Hatalmas orvos és nővér hiány van! Osztályokat zárnak be, vagy vonnak össze, pont az elvándorlás miatt.

Különös, hogy Téged meg leépítenének...


(Az asszony is EÜ-ben dolgozik, tudom milyen állapotok vannak. Szörnyű!!! Rengeteg munka, kevés pénz, sem hétvége, sem ünnepnap)

2013. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól beszéled adott ország nyelvét, akkor tárt karokkal fognak várni bárhol máshol. Sajnálom, hogy Magyarországon éppen azokat az embereket nem becsülik meg, akik olyan fontos munkát végeznek, mint pl. az ápolók, mentősök, stb.

Szomorú, hogy mindenki külföldre akar ezért menni, de abszolút érthető. Miért éhezzen valaki itthon, amikor külföldön ha nincs is kolbászból a kerítés, de egy átlagos, jó életet tud magának és a családjának biztosítani az ember?

Szomszédom lépett, megtanulta az olaszt perfektül, jelenleg Olaszországban egy kórházban ápolónő, a férjének is jó munkahelye van. Nem gazdagok, de megbecsülik őket, tudnak egy kicsit spórolni, nem napról napra élnek legalább!

Ha van alapotok hozzá és kedvetek, akkor menjetek. A semmire ne építsetek várat, de ha van nyeltudásotok és te, vagy a párod kitudna menni előre dolgozni, papírmunkát elvégezni, lakást keresni, egyszóval megcsinálni a fészket a családnak, akkor induljatok neki!


Egyébként egészségügyi dolgozóként talán máshol, más városban is eltudnál helyezkedni, ha megelégszel az eddigi fizetéseddel, akkor nem kell feltétlenül olyan messzire menni!

2013. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!