Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisfiam 3 éves. Jövő héten...

Kisfiam 3 éves. Jövő héten kezdenénk az óvodát. Az egyik oldalán kb 60 db uszodaszemölcs van. Kb 3/4 éve próbáljuk eltüntetni, de a 4. fajta kezelésre se reagál igazán. Mehet így oviba, vagy kizáró tényező, mivel fertőzet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Unokatesom is járt oviba, sot most suliba. Egyedul uszni nem járhat, amig van rajta.

Ugy tudom Újpestre járnak egy dokihoz, aki nagyon jo.

Ha érdekel, majd Megkérdezem tole az elérhetőségét.

2013. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg uszodaszemölcsöm volt. Fagyazstották, kivágzák, lézerrel égették, egyik sem vált be. Viszont a vérehullófecskefű ecsetelő igen. Napi egyszer kentem. Talán egy próbát megér
2013. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én fiamnak is volt oviban a testén ilyen, és nem érdekelt senkit /az oviban :-) /

Évekig küzdöttünk, bejártunk minden bőrgyógyászt, ki is égették neki, de mindig visszajött. A Duofilm nevű pár száz forintos, vény nélkül kapható ecsetelő segített, attól teljesen elmúltak neki és azóta sincs a testén egy sem. Már 16 éves.

2013. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam az uszodából hozta a talpán volt rengeteg szinte egybefolytak és egyik napról a másikra jöttek ki egyszerre ilyen mennyiségben.Sírva fakadtam,úgy nézett ki.A bőrgyógyász Verrumal nevű ecsetelőt írt fel kb 2000 ft volt másfél éve-két hét alatt gyönyörűen lehozta.
2013. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak néhány darab van a testén (mi most homeoptiával próbálkozunk) Mi ovi előtt megkérdeztük a bőrgyógyászt,hogy ugye fertőző...akkor mi lesz az ovival...szinte szemen röhögött. 1.mert ezt szerinte egymásnak adják a gyerekek,és ki tudja,hogy hol kapják el, 2.évekig is eltarthat,és addig nem hagyhatja ki az ovit,sulit.

Utána olvasgattam..én azt gondolom,hogy ez elsősorban vízben "adódik át" ...így már nem őrlöm magam rajta...(hetekig betegje voltam)

2013. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert kerdezd meg az orvost, hogy mehet-e, foleg, ha fertozo, gondolom, az nem hianyzik, hogy ha valaki esetleg elkapna, konfliktusba kevetednetek miatta.
2013. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos azt mondta, hogy ronda, de ezért em zárja ki az oviból.Infektodell -t javasolt....de ezen már túl vagyunk, nem használt semmit, ahogy a jódos ecsetelő sem, a Verrumal sem, az isopriosine sem Most egy kis szünetet tartok és megpróbálom a vérrehullófecskefű oldatot...az legalább nem mar.Mondjuk én nem örülnék ha a gyerkőcöm barátja tele lene ilyen pöttyökkel....de most hiába várok ha eddig ennyi féle kezeléssel nem jutottuk semmire...mire várjak.Majd elmúlik.Ha va valami fejlemény leírom...köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 17. 14:22
 8/9 anonim válasza:
2 éves kislányom fenekén vannak szemölcsök,mi Bye Wart kenöcsöt kaptunk rá 3000ft.nekünk ez úgy néz ki használ.
2013. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiamnak is van pár db a homlokán és a szeme alatt. Hónapok óta küzdünk vele, sok gyógyszert kapott rá, 5xlátta orvos, ebből 3 külön bőrgyógyász, de egyelőre hatástalan.

Az ő ovijában mondták, hogy ne menjen, bár a gyerekorvosa engedte, azt tanácsolta, hogy ragasszuk le, de az oviból haza küldték és majd 2 hetet otthon töltött ezért. Azóta is hol jobb, hol rosszabb a helyzet, most fog majd suliba menni, remélem hogy nem fogják ezért hosszú hetekre otthon marasztalni.

2014. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!