Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez a fajta félelem?

Normális ez a fajta félelem?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves lányom,most ismét babát várok.Nagyon örülök neki,dr néhány napja eluralkodott rajtam valami rossz érzés. Vajon hogy fogok tudni 2 gyerekkel teljesítrni mindent? Vajon jó anyukájuk tudok e lenni?vajon a nagyobbik lányom hogy fogadja majd hogy nem lesz rá annyi időm? Nem szeretném ha azt érezné hogy ő most háttérbe szorul. És a legnagyobb félelmem az,higy mivel a lányomat mindennél jobban szertem,vajon tudom majd a picit is ennyire szeretni? A sírás kerülget,22 hetes vagyok
2013. okt. 28. 06:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Bennem ugyanez a félelem van, csak én még 5 hetes vagyok és a kisfiam 3 éves. Anyukámnak 3 gyereke van, tőle kaptam azt a választ, hogy feltétel nélkül fogom tudni szeretni az összeset, ahány lesz. És nem teszek közöttük különbséget, mert ez belülről jön. A féltékenységet bevonással illetve soksok beszélgetéssel lehet elkerülni. Megkéred majd, a kicsi körüli apróbb teendőkre, mint hozza ide a ruhát, pelust, mit vegyen fel a kicsi stb. Eleinte persze valamivel több figyelmet kap a kicsi, mert rád van teljesen utalva, de lehet mindent kompenzálni.
2013. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!