Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok az oviba ráadják a...

Nálatok az oviba ráadják a gyerekre a harisnyát ha kimennek? Fiam van,4 éves. Én már úgy viszem hogy harisnya, vékonyabb bélelt nadrág. (mert sok ilyen nadrágunk van, ami most jó harisnyával).

Figyelt kérdés
A gond,hogy az oviba ha kinennek nem adják rá,ő meg nemtudja felvenni. Mit találjak ki helyette. Benn melegítő nadrágba van.Ti hogy öltöztetitek?
2013. nov. 27. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bent melegítő naciban van a kisfiam, szintén 4 éves. Arra húzza a béléses nadrágot ha kimennek.
2013. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is plusz nadrágot húznak, ha kimennek. (vízhatlan, bélelt)

Nem kell annyit vesződni a harisnyával, legginggel.

Neki is vannak szuper bélelt nadrágjai, majd ovin kívül hordja harisnyával.

2013. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ha harisnyában viszem,akkor arra rövidnadrágot adok,ebben van bent,ha kimennek,akkor leveszi a rövidgatyát és a harisnyára ráveszi a kinti nadrágot. A harinyát nem szoktuk le-föl venni,az marad . Ha nem adok rá harisnyát,akkor bent melegitőben van,ha kimennek,akkor erre veszik rá a kinti nadrágot.
2013. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10%

Egyszerűen nem értem, hogy a mai anyukák miért nem vesznek az ovis gyereküknek egy egyberészes overált???

Már többször olvastam itt, hogy nem vesznek egyáltalán, mert jó a harisnya is és a bélelt nadrág.

Miért kell a gyereken spórolni? Egy overálba egy pillanat alatt bele lehet ugrani, jó alatta a mackónadrág és a benti felső. Nem lesz kint a dereka, nem fog átázni, és még gyors is az öltözködés.

Értem én, hogy divatozunk és úgy öltöztetjük a gyereket mint egy mini felnőttet, de azért figyelembe kellene venni a gyerek kényelmét, igényeit, és azt is, hogy óvónők is emberek.

Ha meg nem viszik ki őket, mert hosszú ideig tartana az öltözés vetkőzés, akkor meg az lenne a probléma.

Ha úgy gondolod kedves kérdező, hogy még nincs elég hideg az overálhoz, akkor vegyél egy vékonyabbat és egy vastagabbat is. Jövőre eladod, és veszel a pénzből egy mérettel nagyobbat.

2013. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!