Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodákban mettől meddig...

Az óvodákban mettől meddig van karácsonyi szünet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
december 21töl január 2 ig
2013. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk jan 6-ig. :(
2013. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk dec. 21-től jan. 5-ig.

És tök poén, mert arra hivatkoznak, hogy akinek iskolás gyermeke van, annak úgyis meg kell oldania a szünetet.

Mintha természetes lenne, hogy minden szülő elmehet 2 hét szabira év végén vagy mintha mindegy lenne, hogy 1 vagy 2 gyereknek kell felügyeletet találnom...

2013. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs szünet, csak (mivel sokkal kevesebb gyereket visznek suliszünetben óvodába) összevont csoporttal üzemel az ovi (tehát az 5 csoport helyett van 1, max. 2)
2013. dec. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is tartanak ügyeletet, a 8 csoportból kettő csoportra való gyerek marad idén a szünetben.

Mi szerencsések vagyunk, apa kapott szabit, itthon lehetnek vele - én végiggürizem a karácsonyt is + a két ünnep között, aztán majd januárban-februárban meg majd kiírnak kötelező szabira... tavaly is így jártunk, aztán a nyári ovizárást alig tudtuk kilogisztikázni, hogy ne kelljen ügyeletbe menniük a kicsiknek :(

2013. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Épp ezzel kapcsolatban akartam kérdést feltenni, mert tegnap derült ki, hogy sem most 7-én, sem 21-én még ügyelet sem lesz az oviban, sőt dec.20-án bezár és csak jan.6-án nyit.

Én is meg vagyok lőve, hogy hova teszem a 4 évesemet, a két munkanapon, mert mi is dolgozunk a férjemmel fél8-16-ig, és a nagyszülők is dolgoznak még, hál istennek.

És csak úgy halkan jegyzem meg, hogy az iskolás gyerek elhelyezését sem a szülőnek kell feltétlen megoldania, - első kézből tudom, mert tanár vagyok - hanem az ún. iskolai szünet napjaira 10 fő feletti jelentkezés esetén köteles az iskola felügyeletet biztosítani. Ezek a napok az idén: dec.23., dec.30-31., jan.2-3. A többi nap elvileg mindenkinek munkaszüneti nap, hiszen 24-ét és 27-ét ledolgozzuk. A mi iskolánk is biztosítja a felügyeletet igény esetén, pedig mi nem egy nagyvárosi, hanem egy 3200 lelkes kistelepülési iskola vagyunk, 170 gyerekkel.

Ezért sem értem, hogy az óvodák hogyan zárhatnak be, amikor még a 14 évesnek is biztosítani kell felügyeletet, ha a szülő kéri, nemhogy egy 3-6 évesnek!

2013. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 ünnep között nálunk még a bölcsik is zárva tartanak ,oviban meg 2,3 án ügyelet van .
2013. dec. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dec 20-tól dec.6-ig

Az indok pedig az hogy nem tudnak ebédet biztosítani mert az iskola ahonnan hordják szünetet tart.Így mivel nincs élelem nincs ovi sem.

2013. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!