Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai Mikulás ünnepségre és...

Óvodai Mikulás ünnepségre és karácsonyi ünnepségre mibe szokás öltöztetni a gyereket? Ünneplőbe?

Figyelt kérdés
És a szülőknek nagyon ki kell öltözni,vagy csak normálisabb ruhába? Farmerba nem illik? Vagy bársonynadrág inkább?
2013. nov. 29. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ünnepségre mindig ünnepi ruhában. Farmer -véleményem szerint- nem valo. A szülőnek is illik meg tisztelni a gyerekét es az ünnepet......
2013. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szűlőként elegáns ruhában mennék, olyanba maiben dolgozni is járok. Jó mondjuk én nem jöhetek be farmerben.


A gyerekeket ha kislány egy harisnyát és egy olyan egyberuhát adnék rá, ami csinosabb, de azért kényelemsen el tud benne játszani. Ha kisfiú, akkor egy nadrágot, rá akár még farmert is, de nem a játszósat, hanem az elmenős farmert és egy inget.

2013. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra természetes, hogy alkalomhoz illő elegánsabb megjelenéssel megtisztelem az óvónők munkáját és a gyermekemnek is példát mutatok arról, hogy a megfelelő viselet IS fontos egy ünnep alkalmával.

Én fekete nadrágkosztümben és egy színes szatén blúzban mennék (halvány ezüst vagy sötétlila vagy zöld stb.), magassarkú cipőben, kisebb táskával, nappali sminkben.

A kisfiamra természetesen inget adnék és a nadrág sem farmer (lehet kapni egyszínű nadrágokat, ami nem túl meleg, mint a kordbársony, olyasmi a szabása, mint egy farmernek, de nem az, inkább egy szövetnadrághoz hasonló, de kevésbé kényes anyag- nekünk ilyen van kékben, sötétzöldben stb. nekünk.


A farmer-ing kombináció a kicsi esetében határeset szerintem, biztonsan inkább a másik nadrágot adnám rá, ha lehet választani :) A kislányok szülei tagadhatatlanul könnyebb helyzetben vannak ilyenkor.


Szuper fényképek is biztosan készülnek és meg lehet dícsérni a kicsit, hogy milyen csinos, elegáns volt és ez is része az ünnepi készülődésnek.

Szép napot.

2013. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk sajnos nem szülős ünnepség lesz, hanem az udvar helyett karácsonyoznak majd ebéd előtt.

tőlünk sötét nadrágot és fehér felső kértek, én bajban vagyok ezzel, mert egész napra nem szívesen öltöztetem ki, utálja az ünneplős ruháját, az ingjét, viszont így illik és így kérték.

ha rendes ünnepség lenne akkor mindketten elegánsan öltöznénk fel :)

2013. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Gyerek számára ez is egy rendes ünnepség lesz ö még hisz télapó, jézuska hozza a karácsonyi ajándékot és igen fehét ing fekete nadrág nemfog tönkremenni a cseetád benne esetleg ha annyira zavarja egy válltoruhát az oviba ünnep elöre utánra ? Akkor csak ünnepen kell felvennie.
2013. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!