Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akiknek beteg a gyermeke és...

Akiknek beteg a gyermeke és ki fog maradni az ovis Mikulás ünnepségből? Vagytok igy, hogy nem tud menni a gyermek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a csomagot odaadják a gyereknek később,vagy teljesen kimarad belőle?
2013. dec. 3. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a lányom megkapta később
2013. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiam pont most gyógyult meg, így ott tud lenni.:)

De egyébként biztosan megkapják a csomagot a beteg gyerekek is, hisz pl. nálunk én vagyok az SZMK-s szülő és mindegyik gyerek részére meg van rendelve a csomag, tehát senki nem teszi el a beteg gyerekekét sem, hanem megkapja a gyerek, csak nem az oviban.

2013. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden ünnepség elött lebetegszik a fiam...igy az ilyen nálunk már általános.Megmondjuk neki hogy az ovis mikulás küldi és ennyi...
2013. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is beteg, de nem marad ki. A doki is mondta, hogy nyugodtan elvihetem a mikulásra. Egyébként pedig megkapja később.
2013. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is beviszem az ünnepségre.
2013. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálunk be lehet vinni arra az egy órára a gyereket,hacsak nem annyira beteg,hogy nem tud felkelni

de ha nem viszik be,a csomagot mindenképp megkapja,hisz kifizette

2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam a bölcsiben maradt le a Mikulásról. Neki eltették a csomagot a szekrényébe, és mikor először ment szólt a gondozónő, hogy neki is hozott csomagot a Mikulás, ott hagyta a szekrényben.
2013. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!