Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van valami ötletetek? Kéz...

Van valami ötletetek? Kéz vagy láblenyomat, ami Karácsonyra illene óvónéniknek? Folyt lenn

Figyelt kérdés
Kis aprósággal kedveskedünk az óvónéniknek és dadusnéniknek. Csokit megolvasztottam,majd formába öntöttem,és szeretnék nekik kis idézetet és esetleg valami kézlenyomatot is. Mivel a lányom kis csoportos, és a legtöbb esetben csak firkálni szeret,így arra gondoltam,hogy hátha tudtok segíteni,hogy tenyérlenyomatból valaki szépek ki lehetne e hozni??
2013. dec. 16. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenyérlenyomat temperával zölddel, mintha karácsonyfa lenne, megcsinálni egy kis képeslapnak. Ne legyen nagy, úgyse fogják kitenni, mivel nem az unokájuk/gyerekük.
2013. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ajándék a kézlenyomat. Ez jó ajándék nagyszülőnek, de az óvónő nem fogja kitenni, abban szinte biztos vagyok. Képeslap, karácsonyfa dísz, valami ilyesmit adnék.
2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.

esetleg tenyér helyett só-liszt gyurmából készítsetek karácsonyfadíszt, pl csillag vagy fa alakzatot.

Azt alányod is tudni fogja: kiformázni, kinyomkodni a mintát, utána kiszárítani, majd lefesteni

fúrj bele lyukat, hogy át tudjatok fűzni rajta egy cérnát, hogy fel lehessen akasztani

Ennek több értelmét látom, mint a tenyérlenyomatnak.

2013. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami apróság kellene, olyan, amit ki is dobhatnak az ünnepek után, vagy nagyon könnyen egy mappában tudják tárolni a többi apróság között. Ne értsd félre, de ha egy 20 fős csoportból mindenkitől kap valami ilyesmit, és mindezt éveken keresztül, megtelik ezekkel az otthona. Szerintem a csoki nagyon jó, mert azt megeszik, ha pedig ti olvasztottátok, az külön felér egy jó ajándékkal. Emellé még lehet egy kis karácsonyi képeslapot csinálni. Ha van otthon vasalható gyöngyötök, akkor abból pillanatok alatt lehet egy kis csillagot, vagy gyertyát csinálni, és ezt ráragasztani a karácsonyfaalakú papírlapra, amit előtte kivágtok. De lehet sima papírt is használni, formára vágod, és a kislányod a megfelelő színnel firkál rajta. Te pedig ízlésesen megcsinálod, hogy jól mutasson a lapon.


Én kézkrémet adok nekik, csokiba mártok diót (van diófánk), ezt beleteszem egy csinos celofánzacskóba. Emellé még filc anyagból varrtam karácsonyfa díszt, nagyon kritikus szemmel nézve is szépen sikerült. Ezt kapják.

2013. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi mind a két óvónéninek és a dadusnak is összeállíttattunk egy kis csokicsomagot és mind a 3 kap egy "képeslapot", zöld kartonból, amire fehér tenyérlenyomattal angyalkát készítettünk, körülötte vatta hó hull (ezt is a kislányom ragasztgatja rá), a másik felére pedig a jó kívánságot írjuk.
2013. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tenyerét barnával, ujjait feketével kifested, papírra rá- ez lesz a szarvas feje.

másik kezét barnával és ellentétesen- lefelé az ujjakkal rányomni, ez lesz a szarvas teste és lába - hüvelykujj pedig a szarvas farka.

piros pompomot ráragasztasz orrnak...

szerintem minden más formában csak a családnak kedves a tenyérlenyomat, gondolj csak bele, dolgozik 30 évig, 3 évente 30 gyerek- mennyi ilyen jön össze neki :/

2013. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!