Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónéniknek/dadusoknak kedvesk...

Óvónéniknek/dadusoknak kedveskedtek valami ajándékkel (apróság) Karácsonykor? HA igen, akkor mivel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Az egész csoport nevében, a csoportpénzből kapnak 1-1 porcelánból készült mikulást, pár száz forintért.
2013. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a szülöknek meg kell kérdezni a gyerekeket, hogy mit gondolnak az óvonénikröl, mik a szokásaik az óvonéniknek, milyen hajuk van, mit szoktak hordani, mit mondanak ha mérgesek stb... ès ezt elküldeni a szülöi munkaközösségnek akik egy füzetet nyomtatnak belöle.
2013. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretnék. Egy-egy 3 db-os csoki, és a csomagolásra rákötök egy kis díszt. Mézeskalácsot csináltam volna a kislányommal, ráírtuk volna a nevüket, de majd jövőre, mert későn kapcsoltam :-)
2013. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

itt egy tuti recept, ez rögtön puha, így még el tudod készíteni [link]

2013. dec. 14. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt gondoltam én is, de sok minden nincs hozzá, és hét közben nem tudok sütni, mert későn érek haza. De köszi :-).


3.voltam

2013. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy-egy finom bon-bont kapnak.
2013. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis karácsonyi ajtódíszt készítettem nekik. Ha nem tetszik nekik, felőlem ki is dobhatják, a szándék a fontos.
2013. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az idén tök jó ajádékokat csináltunk :) Vettem 500ért pamutszatyrokat. Vettem hozzá textilfilcet, azzal rajzolt rá a kislányom + varrtunk rá filcből pillangókat. Levasaltam a rajzot, hogy mosástól se ázzon le. Mellé még macskanyelvet vettem 300ért.
2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!