Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok mindennap kiviszik az...

Nálatok mindennap kiviszik az oviban az udvarra a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nálunk igen még zuhogó esöben mert van 2 nagy része ami felülröl fedett, nyáron meg kihúznak napellenzöket a homokzó meg a játszó rézs föle.


11 körül felöltözik az egész óvoda és kint várják a szülöket, akik maradnak délutánra azokat 12:30 körül viszik be, esznek és alszanak. Délután nem tudom, mert akkor már nem maradhat lányom.

Délelött én 12-re megyek a lányomért akkor van, hogy akkor öltöznek fel, mert megcsúsztak egy fogalkozással.

2013. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Esős, latyakos, nagyon szeles időben nem viszik ki nálunk a gyerekeket!
2013. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen. De pont ma reggel szólt az óvónő, hogy a szmog-helyzet miatt ma és holnap nem viszik ki őket.
2013. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nallunk csak akkor nem viszik ki oket ha szakad az eso. De, ha elallt az eso es nedves a novenyzet akkor siman kiviszik. Kertek is ovikezdeskor ehez a ruhazatot. Ilyen vekony anyagu bo vizallo nadrag amit csak konnyen ra lehet huzni a benti nadragra es vedi a szeltol, hotol esotol a gyerkoct. Ezt maguk is fel tudjak venni es persze a kabat. Telire kertek a gumicsizmat bellessel. Nekunk ez pont jo is mert oktober vegefele veszek egy szammal nagyobb gumicsizmat es igy tokeletes bele a beles. Tavasszal meg annyit no a laba, hogy pont kiveszem belolle a belest igy meg is van oldva a dolog egy evre. Ha rettenetesen hideg van, mar ropkodnek a -10 fokok akkor nem viszik ki oket mert ugye az senkinek sem kellemes. De ezt a ket dolgot leszamitva mindig kint vannak. Oket elviszik a kozeli jatszoterre is ami kb. 10 perc seta. Ott is sokat voltak tavasszal, nyaron, osszel. Jo nagy az ovoda kertje es olyan is van, hogy kint uzsonaznak vagy kiulnek az udvarra kis asztalokra festeni, rajzolni (persze jo idoben).
2013. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha esik az eső vagy fúj a szél, nem viszik ki őket. 10:15 körül viszik ki őket és fél 12-kor mennek be.
2013. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre (meg még jó néhány anyuka ), hogy minél rosszabb az idő, annál többet vannak kint. Smogriadóban, orkán erejű szélben, nyakig érő sárban és szitáló esőben, 40 fokban a tűző napon. Ha csöndes, átmeneti, szép idő van, napokig bent kuksolnak. Múltkor több méter hosszan, 1-1,5 méter mélyen fel volt ásva az udvar egy része, mert csatornáztak. Na, akkor is kint voltak, a gödröt meg 'elkerítették' két székre kötött spárgával, úgy rohangált körülötte 70 gyerek az amúgy is kicsi udvaron.
2013. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most a héten a karácsony miatt nem voltak kint, mert ünnepeltek, aztán játszottak az új játékokkal (de ebben a szmog is benne volt azért).

Alapvetően mindig kimennek, kivéve eső és hatalmas szél.

2013. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem. Most a héten nem is voltak kint. Gondolom a hideg-párás idő miatt se,meg az ünnepségek miatt se. Ha sár van akkor se viszik ki őket. Szélben se és esőben se természetesen.
2013. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

elég sokszor mennek ki, de nem mindig. ha esik vagy nagyon fúj a szél akkor nem mennek ki. tegnap azért, mert jött a jézuska, pont akkor ugye amikor az udvaron szoktak lenni :) szerintem ma se mentek ki mert tiszta cipőben hoztam haza, bár ettől még lehet, ma nem is kérdeztem mert ma meg nekünk adtak kis műsort :)


előző tanévben máshova járt oviba, ott minden nap 2x kivitték őket, bármi is volt, az olyan udvaron ellevős ovi volt, itt tartanak rendesen foglalkozást, nem lusták az óvónők :)

2013. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A mi csoportunk csak akkor nem megy ki ha az udvaros időben szakad az esső ( ha reggel esett, de abban az időben amikor mennének eláll, simán kimennek).Meg akkor nem ha olyan tejfehér köd van, hogy az orrodig nem látsz.

De 40 fokban, hóesésben, saras időben simán.

Ez csak a mi csoportunkra jellemző.Szokta szülőin mondani az óvónőnk hogy van hogy napokig csak ő merészkedik ki a gyerekekkel.

2013. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!