Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen farsangi jelmezt...

Milyen farsangi jelmezt készítesz a gyermekednek?

Figyelt kérdés
kislányomnak keresek jó ötletet, de jöhetnek a fiúsok is nyugodtan :)
2014. jan. 23. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom teve lesz: nagyon szereti az állatokat és egy "mackójelmezt" alakítunk át tevejelmezzé. A púpokba párnát varrunk, hogy ne essen ki, a fejre papírból elkészítettem a fejét, már csak a paták kellenek. Lábra barna harisnya lesz.

A fiam angyalka lesz: a fehér szárnyak megvannak már, csak rá kell varrnom egy fehér tornadresszre. A cipője fehér balettcipó lesz, és fehér nejlonharisnya lesz a lábán.

2014. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik kislány katica lesz, a másik pedig béka. (3 éves ovisok)
2014. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom mennyi idős csemetéről van szó...Hát túl vagyok már pár farsangon. Három gyermekem van de jó visszagondolni hogy mik is voltunk már eddig: Amivel a lányom az egész iskolai farsangot megnyerte egyik évben az a felhúzható játékbaba, porcelánbaba volt. Semmi extra. Becsavartuk a haját. Kapott egy kis fehér alapozót..stb. Nagyon jó lett. Aztán voltunk már pantomimosok, és szokásos cica, pincérnő, csillaglány, hercegnő, katona, "halál" ez a fiam volt. A fiam egyszer beöltözött lánynak. Túl jól sikerült nem ismerték fel. Tényleg azt hitték, hogy egy lány. Keresztespókok is voltunk. Gomba (amikor kisebbek voltak)és Katica.


De a facebookon a multkor volt egy oldal ezt átküldöm: [link]


Remélem még időben írtam. Sok sikert. Remélem tudtam segíteni...

2014. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!