Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél-két év közötti gyermeke...

Másfél-két év közötti gyermekednek veszel/készítesz adventi naptárat?

Figyelt kérdés
Ha saját készítésű lesz mi kerül bele?
2013. okt. 14. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 év és 4 hónapos volt a kislányom tavaly karácsonykor, amikor készítettem neki adventi naptárat. Gyufásdobozokra ragasztottam karácsonyi figurás szalvétát, majd a 24 dobozkát felragasztottam egy nagy kartonlapra, és úgy az ajtóra. Pici csokikat rejtettem el a skatulyákban. Nem igazán értette a lányom a lényegét (minden nap egy dobozkát nyitunk ki), és pár nap múlva nem is érdekelte már az egész. :-) Szóval idén nem készítek, inkább ezt fogom megcsinálni:

[link]

2013. okt. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majdnem 2,5 éves volt tavaly decemberben a kislányom. Vettem naptárat és abba tettem bele lufit, karácsonyfadísz, matricát, pici plüsst, csokit. Nagyon tetszett neki, idén is csinálni fogok :-).


Szerintem másfél évesen még pici hozzá, 2 évessel viszont kipróbálnám.

2013. okt. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy neki személy szerint nem, nagyon pici még hozzá, nem értené, hogy csak egyet lehet naponta kinyitni. Viszont jó ötletet adtál, mert a nagyobbik már ovis, neki megpróbálok készíteni. :)
2013. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányom tavaly elmúlt másfél éves, amikor kapott egy általam készített adventi naptárat. Imádta. Minden nap egyet nyitott ki, bár néha próbálkozott, hogy este is egyet. :)

Pici csoki, müzli, hajcsat, hajgumi, matrica, ilyen kis apróságok voltak benne. Szerintem idén is csinálok, mert nagyon élvezte.

2013. okt. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont 2 éves volt a fiam, amikor az elsőt csináltuk. Vettünk egy fa vonatot, aminek 24 fiókja van, abban volt minden nap 1-1 db keksz. Imádta. 3 évesen is, és most már emlegeti, hogy mikor jön a vonat megint. Az idén még valamit ki kell találni, mert van mellé egy 1,5 éves is :)
2013. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabszem ***** válasza:
Szerintem idén csinálok 20 hosomnak. Van egy olyan adventi naptárunk ami textilből van és karácsonyfa formája van és zsebek vannak rajta. Majd rakok bele kicsi meglepiket, bár sztem nem fog menni a napi egy kinyitás :-)
2013. okt. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen akkorra az én kislányom már második karácsonyára készült nagyjából.Elsőnél volt 9 hós,akkor kapta anyukámtól a keresztszemes hímzéses naptárát,és gyümiket tett bele.Köv. évben már én tettem bele sk készítésű ujjbábokat és pici csokit gyümit,mogyorót stb,tavaly szintén bábok voltak benne IKEÁsak csokival megspékelve.Most még nincs ötletem..
2013. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!