Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen sütit süttök az oviba...

Milyen sütit süttök az oviba a farsangi ünnepségre?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem. Karácsonyi ünnepségre pogácsát csináltam, most mindenki kókuszgolyót keksztekercset csinál én ilyet ezért nem akarok. sok mindent tudok sütni, csak nincs ihletem. Segítenétek?
2014. jan. 30. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Linzer karika, muffin, barack, hólabda, kosárka, diócska
2014. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Hát, képzeld: boltit! Nem engedik a házi sütit!

Brownie, zserbó, almás/túrós pite, rétes, muffin, kaakós csiga.

2014. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van még olyan ovi,ahol engedik a házi sütit?Nálunk blokk (bolti),vagy haccp-s (cukis) papír is kell.Egyébként a házi sütit sajnálom,hogy nem lehet.
2014. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majdnem minden évben ezt:


[link]

2014. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a fiam kis csoportját így megkímélem őket a sütői tudományomtól :D szerencsére más anyukák bevállalták így mi mindig rágcsit viszünk ;)

nálunk a muffinnak van a legnagyobb sikere mindig, de a kicsire felvágott csokis sütik is kelendőek, pl egy zserbónak biztos hatalmas sikere lenne :)

2014. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, nálunk még engedik a házisütit és tudom, hogy sok helyen már nem. :-(

Végülis eszembe jutott, hogy vannak itthon mini-muffin papírjaim, azt fogok csinálni meg pogit a változatosság kedvéért.

Az a barack süti nagyon szép, de az biztos nem egy egyszerű süti, ügyesek vagytok, hogy ilyet tudtok! :-)

2014. jan. 31. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:

a mini muffin jó ötlet! :)

én most asszem fanta-szeletet csinálok, vagy azt a nemtommmianevét, ahol két szögletes háztartási keksz között van a fini vaníliás krém (mi csak "kekszes"nek hívjuk).

A kókuszgolyó mindig biztos siker, de azt hoznak is mindig hárman-négyen, krémes sütit meg általában senki nem mer bevállalni.

De ha megszáll az ihlet, lehet, hogy egy formatortát is csinálok nekik, annak mindig rettentően örülnek a kölkök. A karácsonyi ünnepségre csináltam egy Bambisat (mivelhogy őzike csoport), oda-meg vissza voltak :)

2014. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!