Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Február környéki gyereketeket...

Február környéki gyereketeket hova iratjátok, vagy hogyan oldjátok meg az elhelyezést?

Figyelt kérdés
Kérdeztem az óvodát és mondta a vezető helyettes,hogy nincs sok esély,hogy februárig tartsanak egy helyet,illetve a fejkóta mitt se.Bölcsödébe pedig ha be kell írni a keresetet,megint nincs esélyünk.Szóval akkor itthon kéne maradnom szeptemberig amíg fölveszi a gyerekem?Igazából nem is tudom mit is kérdeznék,ezért csak írjátok le a véleményetek,vagy azt hogy nálatok mi lesz?

2014. febr. 9. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk felveszik az oviba, ha betöltötte a 2,5 évet. Fiam májusban lesz 3, és decembertől ovis.
2014. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol van hely, ott felvesznek már 2,5 éves kortól szeptemberben. Az én nagylányom februári, sehová nem vették fel 3,5 évesen sem mert kis tesója volt és nálunk óriási a túljelentkezés. 4,5 évesen kezdte az ovit szeptemberben, a kis tesó januári születésű, Ő most kezdte a bölcsit januárban 2 évesen. Nem sok mindent tudsz csinálni ha most tölti a 3-at. Meg kell várnod a szeptembert, már bölcsibe se veszik be ha most 3.
2014. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiányosan írtam.Most töltötte a 2-őt és a mostani beiratkozások miatt gondolkodok már,hogy hova érdemes.A ovinkban van hely egyébként csak nem tartják a helyet.Nem értem azokat az ovikat,ahova 2,5évesen fölveszik a gyerekeket,mert nekem mindig a fejkótára hivatkoznak az óvónők,hogy csak 3éves kortól jár.
2014. febr. 9. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem téged akarnak átverni... Van valami szabály, hogy bevehetik 2,5 évesen, ha már szobatiszta. Nekem azt mondta az óvónő, hogy akkor kapnak pénzt a gyerekek után, ha decemberben legalább 1 napot jár. Ezért kezdte el már decemberben. És nincs 3, de kap utána pénzt.


Szerintem kérdezz utána jobban, és ne hagyd magad, ha azt szeretnéd, hogy oviba járjon.


Bár nálunk az is hozzátartozik, hogy nincs bölcsi a környéken. Lehet, hogy itt van a különbség. (?)

2014. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk csak 3 évesen vesznek fől gyereket elöbb nem de én pest egyik kerületébe lakom itt igy van .
2014. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!