Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha az oviban valamilyen...

Ha az oviban valamilyen fizetős zenés vagy bábelőadás van, amire a nem ovis kistesóval is lehet menni, hány főre vennél "belépőt"?

Figyelt kérdés

Veszek egyet az ovisnak, egyet a kistesónak. Eddig így gondoltam, de eszembe jutott, hogy végülis mindenhol kell venni jegyet a szülőnek is.

Nem egy nagy összeg, ki lehet fizetni, csak nem tudom, nem fura-e, ha magamat is befizetem.


2014. febr. 9. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura ha magadat is befizetnéd? Ha veszel a gyerekeknek jegyet, akkor szerintem természetes, hogy magadnak is kifizeted, hiszen te is végignézed.
2014. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magadnak is, így természetes és korrekt
2014. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, hogy magadnak is kell venni.
2014. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Evidens, hogy haromra.....
2014. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Nekem a nagy 5 éves, a kicsi 3 lesz.

Pár hete volt előadás,befizettem a kicsit is,ovónőknek szóltam,hogy én elmennék,dolgom van,ennyi.Annyira már nem kicsi,hogy muszáj lett volna ottmaradnom velük,nem igényelnek az ovónők plussz szülőt.


Tavaly még kicsinek éreztem otthagyni,akkor maradtam én is,természetesen vettem magamnak is jegyet.

2014. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!