Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Logico Primo feladatlapokról...

Logico Primo feladatlapokról mi a véleményetek? Hasznos lehet egy ovisnak a használata, vagy nincs értelme beszerezni.

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

mi kaptunk ajándékba és nagyon szeretjük, egy fárasztó nap után jó játék, hogy ülünk és megcsinálgatjuk a feladatokat, beszélgetünk róla. jó kis közös program :) de szerintem az a pár lap nem ér annyit, hogy költs is rá. ha ügyesen tudsz rajzolni akkor simán meg tudod csinálni, a neten megtalálod a kártyákat, szóval nem nagy dolog ha van kézügyességed :)

nekünk ellenörző táblánk nincs mert nem ő csinálja egyedül, hanem együtt így én ellenőrzöm neki :)

2014. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tök jó ötlet, erre nem is gondoltam! :-) De a keretet azt megvetted, nem? Vagy azt is saját kezűleg csináltál?
2014. febr. 4. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kerettel együtt van és nem tudja megunni a lányom, pedig már kb. 4 hónapja meg van.
2014. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. nem, mint írtam, a keretet nem vettük meg! annak az a funkciója, hogy le tudja maga ellenőrizni, hogy jól oldotta-e meg a feladatokat.

de ha te ellenőrzöd, tehát együtt csináljátok akkor lényegtelen a keret... :)

2014. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a műanyag keret nem letölthető a netről :-D

Azt mégis hogyan pótolod? Mert a kis színes korongokat kell húzogatni, az eredmény a feladatlapok hátoldalán van, nem?

2014. febr. 4. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a keret nemcsak az ellenőrzésre jó. Igaz, a megoldást azzal mutatod, de egyben van egy finommotorika fejlesztő funkciója, ami nagyon fontos ilyen korban. Fontos, hogy összekösse nemcsak gondolatban, hanem ténylegesen is, ráadásul a gondolkodását is fejleszti ez is, hiszen megtanulhatja a kizárásos alapon való döntést is.

Egy megoldást olvastam még, ami hasonló, keret nélküli megoldás, de én inkább a piccolohoz tudom elképzelni: csipeszek végére felfestjük a színeket (a csipesz mindkét oldalán), és a csipesszel jelöli a megoldást. Ez ellenőrzésnél is beválik.


Na, de hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, hasznos. :-)

2014. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom, ahogyan kedves utolsó mondja. :-) Mégiscsak érdemes beszerezni, mert a keret a nagyobb összeg, a feladatlapokat pár száz forintért már láttam a neten használtan is.
2014. febr. 4. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen hasznos ,2 fiamnak volt mikor még nem volt ilyen drága a keret imádták ,most ha minden igaz kislányomnak szeretném megveni .
2014. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van, öt éves a lányom, abszolút nem szereti. Szerintem nagyon feladat-szagú.
2014. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3,5 éves a kisfiam, kb. 2 naponta használja, nagyon sokat fejlődik vele és tudunk együtt játszani, beszélgetni, játszva tanulni.

Nekünk rengeteg megvan belőle, még azokból a feladatcsomagokból is, amik már nem kaphatóak (agytorna néven is futott).

A megoldásra szerintem nem nagyon van szükség, mert egy ovisnak is egyértelmű, illetve úgyis együtt játszotok, ha valamit nem ért a kisfiam, mi megbeszéljük.

Ha érdekel ilyen opció: van szkennerem és színes lézernyomtatóm, fényes kartonom is itthon... ;)

2014. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!