Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem rajzolt az első ovis...

Nem rajzolt az első ovis felmérésen semmit a lányom, szerintetek ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Most kiscsoportos, nyáron lesz 4 éves. Nem szokott még emberkéket rajzolni. Nálatok ez hogy volt? Mikorra alakult ki, hogy embereket rajzoljon?
2014. jan. 18. 19:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem nagy probléma még ez ilyen korban. Majd később ki fog alakulni ez nála. :)
2014. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 3 éves múlt, ő is kiscsoportos. Színes irka-firkákon kívül semmit nem tud rajzolni. Maximum tud kört rajzolni, de ennyi a legtöbb. És a többi csoporttársa sem. Szóval nem, egyáltalán nem baj. Ennyi idősen nem is kell még mást tudnia rajzolni.
2014. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs még gyerekem, de arra emlékszem hogy én 7 éves koromig csak és kizárólag karácsonyfákat és fekete oldalú, piros tetejű házakat rajzoltam. Szóval szerintem nem baj, majd rákap arra is. :)
2014. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 4,5 éves. Ő se rajzol csak vonalakat, meg firkál. A ceruzát is marokra fogja. Viszont nagyon szeret rajzolni. Kicsit én is aggódom, hogy lesz ebből másfél év alatt írni tanulás.
2014. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Anyukam az osszes gyerekrajzomat megtartotta es 4 eves koromig nalam kibogozhatatlan firkalmanyok voltak, emberi alak sehol, megijedt mert a csoporttarsaimhoz kepest az enyemek nem voltak annyira szinesek, nem volt a cica pici sem a virag, inkabb mindent jo nagyban rajzoltam . Teltek multak az evek aztan kialakult.. Most eppen grafikuskent dolgozom
2014. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Elvileg 3 évesen fej-láb emberkét kéne rajzolni. De sok kisgyerek nem tud, egyre több, köszönhető ez a modernizációnak (nem rajzolnak annyit, mint a régi gyerekek). Gondnak még nem gond, de azért figyelj oda.
2014. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mnetek a zöld kezek!

Mint ahogy pont az utolsó válaszoló is írta, én is ezen a "fejláb" emberke dolgon ijedtem meg!

2014. jan. 20. 06:52
 8/8 anonim válasza:
11%
Nekem szarnom kell és sajnos már a gatyámban rajzol a vége :((
2014. febr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!