Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért van az, hogy három fiús...

Miért van az, hogy három fiús anyuka megvétózta a lányos farsangi ruhákat, ennek ellenére mégis megvarratják?

Figyelt kérdés
Az oviban farsangra ugyanolyan szoknyás jelmezt akarnak adni a fiúkra, mint a lányokra. A többi szülő nem szólt érte, de én nem örülnék neki, hogy lányt csinálnak a fiamból!
2014. febr. 18. 14:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%

ha te nem akarod, akkor nem adhatják rá ... egyébként ez egy beteg ovi, ha ilyent megtesznek


csak az a baj, hogyha minden hülye szülő megengedi csak te nem, akkor a te gyereked fogja magát rosszul érezni, mert kilóg a sorból

2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%

gondolom nem 5 fő a csoport létszám, ígyhát többség döntött...

egyébként minek öltöznek be amihez kell szoknya?

én fiam nejlon harisnyában volt farsangkor... kellett a jelmezéhez, de nagyon élvezte :D nem lesz ettől még lány!

persze ha nem konkrétan lánynak öltöznek be ;)

2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%

Arra az egy napra kibírja a fiad a szoknyát.


Vedd úgy , hogy farsang van. Gondolom nem a mindennapos használatra kérték.

2014. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

1-es válaszadó.


Nem csak én vétóztam meg a ruhát, hanem még rajtam kívül ketten. Tudom, hogy a többség dönt, de azért ne szoknya legyen. Ha anyuka lennél te is így döntenél.

2014. febr. 18. 15:16
 5/36 anonim ***** válasza:

#4 félreérted, én veled értek egyet, bár apuka vagyok


(#1 voltam)

2014. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

2-es válaszadó.


Nem volt baja a nejlonharisnyával?


Táncot fognak előadni, amiben balerinák lesznek. De szerintem szoknya nélkül, cicanadrággal ugyanolyan jó lenne. Erre az óvónő azt mondta, hogy ha nincs szoknya, akkor nem néznének ki balerinának. Ez számomra érthetetlen.

(tornadresszre varrt szoknya)

2014. febr. 18. 15:21
 7/36 anonim ***** válasza:
61%
De miért öltöznek be ugyanannak? Mármint nem az a farsang lényege, hogy minden gyerek végre abba öltözhet, amit szeretne?
2014. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Na ezt az óvónőt is fellőném a marsra. Ennyi dilettáns barmot hol képeznek? Én biztos nem engedném hogy ráadják a gyerekemre, és jelenteném az óvodavezetőnek is. A többi fiús szülőről is megvan a véleményem, ha ez szerintük jó. A hüly@ óvónőnek meg vinnék képet férfi balerináról. Van rajta szoknya? Azt a kuva annyát az ilyeneknek.
2014. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
Ezen már én nem lepődök meg, ez óvónő függő, és intézményi szinten biztosan nem írhatják elő. Tudok olyan óvodáról, ahol szoknyát kérnek ünnepségekre a fiúktól. Ez is beteg ötlet.
2014. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%
Két fiam van, az egyik ovis. Én sem engedném, hogy balerina lányt csináljanak belőle! Egyrészt ki lehet találni olyan csoportkoreográfiát ami mindenkinek jó, másrészt tényleg igaz, amit írtak, hogy a fiú balerinák (ha így hívják őket) sem viselnek szoknyát!
2014. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!